Strona główna » KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA » Mezoterapia głowy

Mezoterapia skóry głowy

Zabieg Hair Filler to unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego podawanych w formie wkłuć. Hamuje ona wypadanie oraz stymuluje odrastanie włosów, zagęszcza je i pogrubia, a także stymuluje formowanie nowych włosów. Innowacyjność preparatu polega na opatentowanej technologii przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych, które działają jeszcze 14 dni po aplikacji.

Mezoterapia skóry głowy przeprowadzana w naszym Instytucie Wójtowicz w Bielsku-Białej polega na dostarczeniu substancji aktywnych do cebulek włosowych. Tym samym zabieg wykonywany jest w obrębie mieszków włosowych i trwa najczęściej 30 minut. Polega on na wykonaniu serii mikro wkłuć w skórę głowy – w powierzchowne warstwy skóry właściwej na głębokość około 2 mm.

Preparat składający się z peptydów i kwasu hialuronowego podawany jest w skórę za pomocą cienkiej igły, która może powodować lekki dyskomfort. Po zabiegu nie należy stosować preparatów do pielęgnacji włosów oraz myć głowy co najmniej przez 24 godziny. Cykl zabiegowy składa się z 4 sesji przeprowadzanych co 2 tygodnie, a następnie zabiegu przypominającego po 6 miesiącach.

Wskazania do zabiegu mezoterapii skóry głowy

Mezoterapia skóry głowy to zabieg cieszący się coraz większą popularnością. Jest on skuteczny i w pełni bezpieczny, a wskazaniem do jego wykonania jest:

  • powstrzymywanie wypadania włosów (łysienie androgenowe, hormonalne),
  • przyspieszenie odrostu włosów,
  • pogrubienie i zagęszczenie włosów,
  • pobudzenie krążenia i poprawa ukrwienia skóry głowy,
  • rewitalizacja mieszków włosowych,
  • pielęgnacja skóry głowy,
  • wzmacnianie włosów przed i po przeszczepie.

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest m.in.  ciąża, karmienie piersią, przyjmowanie niektórych leków, egzema, łuszczyca czy choroba nowotworowa. W przypadku pytań dotyczących mezoterapii skóry głowy zachęcamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego. Zapraszamy do skorzystania z zabiegu w naszym gabinecie!

CENA:  700 zł