Strona główna » MAKIJAŻ PERMANENTNY

MAKIJAŻ PERMANENTNY

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI:

Metoda ombre to fenomen w technikach makijażu permanentnego! To umiejętne i tonowane  nakładania i łączenie dwóch – trzech odcieni koloru tej samej palety kolorystycznej, tak by razem dawały efekt trójwymiarowości i pełnych, pięknych brwi. Stanowi to doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z problemem cienkich, nijakich brwi i zniekształconego łuku brwiowego. Pozwala poprawić rysy twarzy i jej kształt. Sprawia, iż brew nie jest płaska. Przy prawidłowych łukach, podkreśla piękno i nadaje charakteru. To jedna z najbardziej estetycznych metod, w efekcie końcowym – naturalnych i subtelnych brwi.

Dla kogo:
dla osób, które pragną pełnych brwi, idealnego łuku brwiowego i naturalnego koloru
Efekt:
pełna rekonstrukcja łuku brwiowego z dopasowaniem odpowiedniego koloru, adekwatnego do typu urody
Jak:
stosując specjalną jednorazową końcówkę (kardridż ) pozwalającą na pełne, ale stopniowe wypełnienie lub maszynę mikropunktową, która precyzyjnie nakłada pigment

CENA: 950zł 

 

Technika mieszana: metoda włosa i cienia to połączenie efektu cienia, pudru i efektu włosa. Potocznie nazywana techniką Hollywood, przeze mnie po prostu metodą 3D. Ponieważ w efekcie Panie otrzymują efekt piękna i idealnego kształtu łuku brwiowego z wypełnianiem włosków. Metoda uwielbiana przez Klientki, ponieważ łączy efekt cienia i efekt włosa i jest najbardziej naturalną metodą. Nie ma efektu sztuczności, płaskiej brwi, i co najważniejsze tzw. grabi na łuku brwiowym. Włos permanentny na podcieniu (ombre) wygląda najbardziej naturalnie. Jednak nie jest ona idealna dla wszystkich – to oceniam na konsultacjach, bowiem nie należy mylić jej z techniką microbladingu, którego nie wykonuję.

Dla kogo:
dla osób, które mają braki w łuku brwiowym oraz nieodpowiedni kształt brwi
Efekt:
piękne, pełne i prawidłowo umieszczone na łuku brwiowym brwi
Jak:
za pomocą maszyny  do makijażu permanentnego i odpowiedniej jednorazowej igły lub kardridża

CENA: 1500 zł

* Możliwość zakupu Vouchera na zabiegi ( Voucher  ważny rok, nie podelga zwrotowi)

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Pierwszym etapem jest wykonanie szkicu, by nadać ustom odpowiedni kształt, następnie dobierany jest kolor, tutaj uwzględniony zostaje rodzaj cery, kolor oczu, kolor czerwieni wargowej, koloryt skóry i typ urody. Do każdej Klientki podchodzę indywidualnie, stąd makijaż zawsze dopasowany jest do typu charakteru i preferencji. Paleta barw, których używam jest szeroka: od delikatnych, naturalnych odcieni beżu i pasteli po całą gamę czerwieni i kolorów mocnych, wyrazistych.

Makijaż permanentny ust to kontur z plastycznym wypełnieniem (lub praca techniką bezkonturową!), który po całkowitym wygojeniu zapewnia nam bardzo zmysłowe, nasycone usta o kolorze dającym neutralne wrażenie. Techniki, które stosuję przy pigmentacji ust to efekt cienia i pudru, czyli metoda mieszania dwóch – trzech kolorów tej samej gammy kolorystycznej oraz całkowite wypełnienie, czyli efekt cienia.

Dla kogo:
dla kobiet, które pragną pięknych, pełnych, zmysłowych ust o naturalnym kolorze i wyglądzie, dla kobiet zabieganych, sportowców nie mających czasu ani warunków do codziennego makijażu
Efekt:
nadanie ustom odpowiedniego, pełnego kształtu oraz naturalnego koloru, wyrównanie niedoskonałości, wyrównanie braków w czerwieni wargowej, poprawa konturu ust, zmysłowe i naturalne usta, kolor utrzymujący się przez kilka lat
Jak:
przy pomocy nowoczesnego sprzętu, jednorazowej igły lub kardriża  z gwarancją bezpieczeństwa i pełną precyzją

CENA: od 1000 – 1200zł

* Możliwość zakupu vouchera na zabiegi ( Voucher ważny jest rok i nie podlega zwrotowi)

MAKIJAŻ PERMANENTNY EYELINER CIENIOWANY, DEKORACYJNY I ZWYKŁY

Nowatorski i rzadko spotykany w naszym kraju zabieg, dający efekt rozcieniowanej powieki. Wymaga niezwykłego talentu, doświadczenia i precyzji. Musi być wykonany zgodnie z budową anatomiczną twarzy, kolor musi być w 100% dostosowany do typu urody, koloru oczu, rysów twarzy.

Makijaż permanentny rozcieniowanych kresek na powiekach bądź permanentnej kreski wraz z cieniem na powiekach pozwala pięknie podkreślić oczy i nadać im idealną oprawę. Techniki wykonania makijażu to technika cienia i pudru.

Totalnie inną metodą wykonywane są popularne i powszechne kreski na oku – eyelinery o różnym nasyceniu i grubości można uzyskać dobierając odpowiednie końcówki urządzenia. Efektem tego zabiegu jest estetyczna i prawidłowo wykonana kreska. Inną techniką możemy delikatnie cieniować kreskę tylko w linii rzęs.

Dla kogo:
dla odważnych kobiet, które w każdym momencie dnia chcą wyglądać perfekcyjnie, dla kobiet, którym potrzeba podkreślenia rysów twarzy oraz oka
Efekt:
naturalny, delikatny kolor na powiece dostosowana do typu urody, perfekcyjna i nie narzucają się oprawa oka, nadanie twarzy odpowiedniego kształtu
Jak:
przy pomocy , jednorazowej igły lub kardridża  oraz nowatorskich technik makijażu permanentnego wychodzących poza standardy pigmentacji ust i brwi

CENA:  Eyeliner zwykły – 700zł,    Eyeliner dekoracyjny – 900zł,   Eyeliner cieniowany – 1000 – 1200zł

* Możliwość zakupu Vouchera ( Voucher ważny jest rok i nie podlega zwrotowi)

REMOVER – USUWANIE MAKIJAŻU

Instytut Wójtowicz to nie tylko tworzenie makijaży permanentnych, ale i bezpieczny sposób ich usunięcia. W przypadkach niewłaściwie wykonanych zabiegów, Aleksandra Wójtowicz stara się przede wszystkim naprawić błędy innych przy pomocy zabiegu korygującego. Nie zawsze jednak jest taka możliwość. Zabieg REMOVER to bezpieczne i nieinwazyjne usuwanie makijażu permanentnego bez użycia lasera (który jest ostatecznością!).
To wprowadzenie odpowiednich substancji w skórę, , jest to biały kosmetyk zasadowy w formie kremu do rozjaśniania, korygowania lub usuwania pigmentu ze skóry. Jeden z najpopularniejszych alkaicznych zmywaczy na rynku europejskim. Usuwa pigmenty o dowolnym kolorze przez ekstrakcję barwnika ze skóry. Bardzo duża skuteczności już po 1 zabiegu!

Każdorazowo preparat do zabiegu jest dobierany indywidualnie, oceniając głębokość wprowadzonego pigmentu, jego kolor i kształt, a także obszar pigmentacji. Zmiękczenie pigmentu powoduje jego kulminację i wydobycie na zewnątrz w postaci drobnych strupków. Efekt końcowy zależy jest nie tylko od makijażu permanentnego, który posiadamy, ale i umiejętnej aplikacji preparatu do zmiękczania pigmentu. Warto go wykonywać w renomowanych gabinetach, jakim bez wątpienia jest Instytut Wójtowicz.
Zabieg remover to wysoka skuteczność, niezwykły komfort i brak powstawania blizn, które mogą wystąpić przy laserowym usuwaniu makijażu.

CENA : 400 zł

MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY

Ratunek dla wypadających włosów. Recepta na łysienie, z którym zmagają się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Problem dotyka różnych osób, w różnym wielu – to skutek stresu, naszego trybu życia, złej diety, ale często też skłonności genetycznych czy chorób nowotworowych.

Mikropigmentacja skóry głowy stanowi realną alternatywę dla przeszczepów włosów i lekarstwo na niedziałające często preparaty kosmetyczne i medyczne.  Zabieg mikropigmentacji polega na punktowym, precyzyjnym wprowadzeniu w skórę głowy pigmentów uzyskanych z minerałów – naturalnych dla organizmu, a tym samym nie powodujących reakcji alergicznych. To mikropunktowa pigmentacja obszaru łysienia za pomocą specjalnej (jednorazowej!) głowicy.

Efektem zabiegu jest optyczne zamaskowanie ubytków włosów (zakola, kółko papieskie), odtworzenie za pomocą pigmentu odrastających włosów, a w rezultacie niemożność odróżnienie obszaru pigmentacji od naturalnych włosów. Zabieg dedykowany jest osobom zmagającym się z łysieniem całkowitym, bliznowaciejącym, androgenowym, plackowatym, telogenowym i anangenowym.

Dla kogo:
dla kobiet i mężczyzn zmagających się z każdym typem łysienia
Efekt:
zamaskowanie ubytków skóry głowy, zagęszczenie włosów, imitacja włosów odrastających przy pomocy mikropunktowej pigmentacji obszarów łysienia
Jak:
przy wykorzystaniu jednorazowego kardridża lub igły , co gwarantuje bezpieczeństwo, precyzję i dokładność.

CENA: 2500 – 5000 zł (wycena indywidualna)

REKONSTRUKCJA BRODAWKI SUTKOWEJ

Mikropigmentacja daje spore możliwości w dziedzinach medyczno-estetycznych, szczególnie przy rekonstrukcji brodawki sutkowej. Można ją zastosować zarówno po zabiegach pomniejszania i powiększania piersi, jak i po mastektomii.
W zabiegu rekonstrukcji piersi istotnym elementem jest stworzenie brodawki sutkowej. Kolor nadawany jest poprzez mikropigmentację, istnieje również możliwość odtworzenia otoczki brodawki sutkowej, wykonując tylko ten zabieg. Rekonstrukcja w większości przypadków dotyczy jedynie implantu, dlatego panie czują dyskomfort z powodu braku otoczki. W takich przypadkach mamy możliwość stworzenia jej imitacji.
Tym samym mikropigmentacja wykracza poza ramy makijażu upiększającego, dając nowe możliwości poprawy komfortu życia w sferze medycznej. Dziś na szeroką skalę pomagamy kobietom, które przeszły zabieg amputacji piersi i ich rekonstrukcji.

Dla kogo:
dla osób po zabiegach pomniejszania i powiększania piersi, jak i po mastektomii.
Efekt:
optyczny, poprawa komfortu i jakości życia, budowanie siebie na nowo
Jak:
przy pomocy nowoczesnego sprzętu i jednorazowego kardridża, z gwarancją bezpieczeństwa, intymną atmosferą i precyzją.

CENA:  od 1700zł