Kwas hialuronowy

Zabiegi kosmetologii estetycznej oparte o wypełniacze kwasu hialuronowego to naturalny, bezpieczny sposób na poprawę wyglądu. Aplikując go powiększymy, wymodelujemy usta, wypełnimy poprzeczne zmarszczki na czole, lwie zmarszczki między brwiami, bruzdy nosowo-wargowe czy zmarszczki marionetki.

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego w Bielsku-Białej jest przeznaczony dla Pań i Panów, którzy pragną poprawy wyglądu swojej twarzy, jej owalu, pozbycia się zmarszczek czy wymodelowania ust. Zabieg z kwasem hialuronowym jest w pełni bezpieczny. Daje on naturalne wygładzenie skóry, zniwelowanie zmarszczek i defektów twarzy. Jest on przeprowadzany przy pomocy certyfikowanych preparatów najwyższej jakości.

CENNIK:

  • lwia zmarszczka – 700 zł,
  • marionetki – 700 zł,
  • bruzdy nosowo-wargowe – 700 zł,
  • bruzdy nosowo-wargowe + marionetki – 950 – 1200 zł,
  • czoło – 900 zł

Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym

Wraz z upływem lat skóra traci swoją elastyczność i kontur. Przyczyną jest mniejsza produkcja substancji naturalnie występujących w organizmie człowieka. Mowa tutaj o kwasie hialuronowym, kolagenie i elastynie. Procesu starzenia nie da się zatrzymać samymi kremami i serum. Jednak można to zrobić z pomocą popularnych zabiegów medyny estetycznej z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Przykładem może być zabieg często nazywany wolumetrią twarzy.

Na zabieg wolumetrii twarzy w Bielsku-Białej warto się zdecydować, jeżeli chcesz nawilżyć i ujędrnić skórę, nadać właściwy owal twarzy, skorygować skronie lub żuchwę, a także uwydatnić i wymodelować brodę oraz kości policzkowe. Efekt jest widoczny niemal od razu i utrzymuje się nawet 1,5 roku. Zabieg wolumetrii nie jest bolesny, jednak niektóre osoby mogą odczuwać delikatny dyskomfort podczas zabiegu wstrzykiwania kwasu hialuronowego. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego.

CENNIK:

1 ampułka – 800 zł