Strona główna » KOSMETOLOGIA

KOSMETOLOGIA

INNARI

Innari to zabieg z wykorzystaniem technologii stymulującej regenerację włókien kolagenowych i remodelujących ich strukturę na trzech warstwach. Po raz pierwszy w sposób nieinwazyjny możemy wniknąć aż na głębokość 4 mm bez konieczności nakłuć. Po zabiegu włókna kolagenowe stają się krótsze, odnowione oraz zyskują lepszą sprężystość co sprzyja ich przebudowie. Skóra staje się bardziej napięta i jędrna, zmniejszają się zmarszczki.

Urządzenie INNARI wykorzystuje połączenie kilku technologii wśród nich falę radiową oraz specjalny system chłodzenia zabezpieczający przed poparzeniem naskórka. Pod wpływem wytwarzanego ciepła włókna kolagenowe ulegają obkurczeniu, naczynia krwionośne rozszerzają się, dzięki czemu tkanki są dotlenione i gotowe do przebudowy.

Dzięki specjalnie dobranym autorskim ruchom zabieg daję natychmiastowe efekty. Pełny proces regeneracji odbywa się do 30 dni. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt należy wykonać od 3 do 5 do 7 zabiegów w odstępach miesiąca.

CENNIK:

Oko – 350 zł
Czoło – 400 zł
Oko + Czoło – 650 zł
Oko + policzek – 950 zł
Policzek + żuchwa – 750 zł
Cała twarz – 1100 zł
Szyja – 500 zł
Dekolt – 500 zł
Szyja + dekolt – 750 zł
Twarz + szyja – 1300 zł
Twarz + szyja+ dekolt – 1500 zł

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:

– Ciąża i karmienie piersią,

– Choroby nowotworowe,

– Rozrusznik serca, metalowe implanty

– Choroby przewlekłe, leki na stałe (skontaktuj się z nami)

– Stymulatory, wypełniacze, nici, zabiegi laserowe, zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej  w miejscu zabiegu  (skontaktuj się z nami )

–  Przeziębienie, stany zapalne, gorączka.

 

 

POLIABRAZJA – mechaniczny i chemiczny peeling oczyszczający skórę.

 To sterylny i innowacyjny zabieg, podczas którego usuwane są martwe komórki naskórka. Dzieje się tak dzięki połączeniu peelingu chemicznego oraz mechanicznej pracy sterylnej, jednorazowej głowicy rotacyjnej, która pozwala usuwać zrogowaciały naskórek polerując go, a nie szarpiąc i drapiąc. Pozwala to pracować z klientami o bardzo wrażliwej i alergicznej skórze . Skóra po zabiegu jest delikatnie oczyszczana, gwarantując klientom bardzo miłe odczucia.

Zabieg POLIABRAZJI w znaczący sposób poprawia przepuszczalność naskórka, umożliwiając bardzo efektywne wprowadzanie substancji aktywnych w głębsze partie skóry (może być preludium do wszystkich selektywnych zabiegów anti-age komponowanych z Dermia Solution). Poliabrazja to doskonały wstęp do zabiegów Mezoterapii Mikroigłowej oraz Dermia Medical.

Cena Zabiegu:

Poliabrazja – 250 zł

Poliabrazja + Mezoterapia mikroigłowa – 400 zł

Poliabrazja + Dermia Medical – 600 zł

 

Czas zabiegu poliabrazji 1h

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA – kompleksowa biorewitalizacja skóry.

To niezwykle skuteczny, innowacyjny zabieg, pobudzający skórę do produkcji wartościowego kolagenu i elastyny, będących podstawą do przedłużenia młodości skóry. Wpływający zarówno na poprawę jej struktury, jak i wyglądu. Procedura pozwala na intensywne, ale bezbolesne stymulowanie głębokich warstw skóry. Skutecznie znosi barierę w postaci martwych komórek, gwarantując efektywną suplementację biotechnologicznym kwasem hialuronowym.

Założenia zabiegu:

 • Stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu.
 • Poprawa funkcjonowania układu krwionośnego i limfatycznego.
 • Skuteczne zniesienie bariery z martwych komórek (bez zbędnego podrażnienia skóry i wysięku krwi).
 • Ponad przeciętna suplementacja skóry.
 • Głęboki efekt odmłodzenia skóry.\

Innowacyjne cechy zabiegu Mikro Aktywacji M

 • Znaczące ograniczenie bariery naskórkowej podczas zabiegu (bezpieczny dla klientów).
 • Natychmiastowa rekonwalescencja skóry po zabiegu.
 • Efekty zabiegowe osiągamy bez naruszenia ciągłości tkanki (brak wysięku krwi i limfy).
 • Sterylność zabiegu dzięki zastosowaniu jednorazowych końcówek
 • Materiał, z którego są wykonane końcówki zabiegowe (polimer medyczny) gwarantuje mniejszą bolesność procedury, oraz minimalizuje odczyny alergiczne.
 • Nie ma potrzeby znieczulania skóry.
 • Pracujemy głowicą zarówno w linii zmarszczek, jak i na całej powierzchni skóry: dekolt, szyja, twarz
 • Stymulujemy mikroigłami okolice mięśnia okrężnego oka włącznie z powieką oraz okolice mięśnia okrężnego ust.
 • Specjalnie dobrana częstotliwość, z którą pracują igły stymuluje najgłębsze partie skóry poprawiając mikrokrążenie.

Cena Zabiegu:

Mezoterapia Mikroigłowa – 300 zł

 Mezoterapia + Poliabrazja – 400 zł

Zabieg obejmuje twarz, szyję i dekolt. Czas zabiegu 1h

DERMIA MEDICAL –  intensywna i głęboka stymulacja skóry.

Metoda zabiegowa łącząca pracę głowicą i jednorazowym aplikatorem, posiadającym ultracienkie igły z preparatem pobudzającym mitochondria. To wykorzystanie wiedzy naukowej, które posłużyło do stworzenia patentu na dostarczenie składników aktywnych głęboko do skóry przy minimalnej ingerencji w tkanki. Połączenie technologii z wysokiej jakości substancjami aktywnymi tworzy system, który nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale również brak stanu zapalnego przy intensywnej stymulacji.

Zabieg Dermia Medical to nowy krok w stymulacji komórek skóry, w rezultacie pozwalającej skutecznie walczyć z problemami takimi jak zmarszczki mimiczne, głębokie bruzdy oraz szara, nierówna i pozbawiona blasku cera. Ta unikatowa metoda połączenia technologii z transportem substancji aktywnych to wyjątkowy sposób na spowolnienie procesów starzenia się skóry w sposób naturalny dla skóry, bez zbędnej agresji w stosunku do tkanek. To metoda niezwykle bezpieczna, bez skutków ubocznych.

Innowacje w zabiegach Dermia Medical:

 • DIS – opatentowana technologia biomechanicznego dostarczania składników w głąb skóry.
 • Sterylna, jednorazowa końcówka zabiegowa.
 • Ultracienkie, ręcznie robione igły (bezpieczne dla skóry).
 • Specjalny szlif igieł, dzięki, któremu nie dochodzi do celowego wysięku krwi
 • Zastosowanie wysoko stężonego serum w sprayu.
 • Praca w linii zmarszczek, jak również na całej powierzchni twarzy.
 • Brak znieczulania skóry przed zabiegiem.
 • Stymulacja trudno dostępnych i wrażliwych miejsc np. mięsień okrężny ust, oka.

Zabiegi Dermia Medical to idealne rozwiązanie dla:

 • skóry wymagającej regeneracji i aktywacji procesów samo naprawczych
 • skóry z licznymi zmarszczkami, nieelastycznej, opadającej
 • skóry z bliznami po trądzikowymi, po poparzeniach lub wypadkach
 • skóry z rozstępami
 • skóry z przebarwieniami
 • skóry z trądzikiem różowatym
 • wypadających włosów

Cena Zabiegu:

Dermia Medical – 490 zł

Dermia Medical + Poliabrazja – 600 zł

Zabieg obejmuje twarz, szyję i dekolt. Czas zabiegu 90 min

COSMELAN

Zabieg Cosmelan to skuteczna niwelacja plam barwnikowych i przebarwień skóry. Przywraca skórze blask i gładkość. Terapię dobieramy zawsze indywidualnie biorąc pod uwagę potrzeby skóry oraz fototyp. Zabieg przede wszystkim dedykowany jest osobom z plamami o podłożu hormonalnym (melasma, chloasma) i plamami posłonecznymi.

Stan skóry poprawia się tydzień po rozpoczęciu kuracji. W zależności od typu skóry leczenie przebiega z różną szybkością. Przy ciemnej skórze plamy znikają po 8-10 dniach. U osób o jasnej karnacji – blondyni i szatyni o jasnych oczach – zanik plam jest obserwowany między 8 a 21 dniem. W 99% przypadków intensywność zabarwienia plam ulega redukcji nawet do 95%. Choć przebarwienia praktycznie znikają, czasem można dostrzec cień w miejscu, gdzie poprzednio było zlokalizowane.

Schemat terapii Cosmelan

Etap I odbywa się w gabinecie  i polega na nałożeniu  na skórę maski z preparatu Cosmelan 1. Maska pozostaje na skórze przez kilka godzin, po czym jest zmywana przez pacjenta w domu. Czas aplikacji maski wynosi 5-10 godzin i jest określany przez kosmetologa w zależności od typu skóry.

Etap II polega na kontynuacji terapii w domu kremem Cosmelan 2. Pozwala to podtrzymać i pogłębić efekt zabiegu. Kontynuacja leczenia w domu gwarantuje trwałość rezultatów terapii rozpoczętej w gabinecie i pozwala na skuteczne usunięcie przebarwień.

Działania niepożądane są zwykle przewidywalne, umiarkowane i przemijające. Najczęściej to złuszczanie skóry przez około 7-10 dni, zaczerwienienie, tkliwość, nasilenie zmian trądzikowych, przebarwienia po zabiegowe u osób nieprzestrzegających ochrony przeciw słonecznej.

 

Zalecenia  po zabiegu na przebarwienia

Ważne jest zachowanie ciągłości kuracji. Jeśli leczenie preparatem  Cosmelan zostanie przerwane, przebarwienia mogą pojawić się ponownie, ponieważ terapia nie eliminuje tendencji do hiperpigmentacji, ale jedynie ją przerywa. Po zakończeniu kuracji trzeba także pamiętać o stosowaniu odpowiednich filtrów przeciwsłonecznych z faktorem SPF 50. Jeśli bowiem zaniedbamy ochrony, a organizm ma skłonności do powstawania przebarwień – plamy mogą powstać ponownie.

CENA zabieg + pielęgnacja domowa – 1600zł