KOSMETOLOGIA

DERMIA MEDICAL

To ultranowoczesny i innowacyjny zabieg z dziedziny kosmetologii estetycznej. System, który skutecznie stymuluje komórki skóry i bardzo skutecznie walczy z takimi problemami jak: zmarszczki mimiczne, głębokie bruzdy, czy szara, nierówna i pozbawiona blasku cera. To jedyny w swoim rodzaju, niezwykle skuteczny sposób na spowolnienie procesów starzenia się skóry. Pierwsze efekty zabiegowe można zauważyć już dzień po zabiegu! Drobne zmarszczki stają się płytsze, a cera wygląda młodziej i zdrowiej, jest też jędrniejsza. Po kilku tygodniach większe zmarszczki stają się płytsze, a drobne całkowicie znikają! Końcowe rezultaty są zależne od wielu czynników, ale przy młodej i witalnej skórze, widać znaczącą różnicę w jej strukturze przed i po zabiegu. Starsza skóra potrzebuję większej ilości czasu na regenerację, a także cykliczności w zabiegach. Najlepsze efekty przynosi połączenie serii zabiegów z odpowiednią pielęgnacją domową kosmetykami z linii Dermia Solution.

CENA 470zł

COSMELAN

Zabieg Cosmelan to skuteczna niwelacja plam barwnikowych i przebarwień skóry. Przywraca skórze blask i gładkość. Terapię dobieramy zawsze indywidualnie biorąc pod uwagę potrzeby skóry oraz fototyp. Zabieg przede wszystkim dedykowany jest osobom z plamami o podłożu hormonalnym (melasma, chloasma) i plamami posłonecznymi.

Stan skóry poprawia się tydzień po rozpoczęciu kuracji. W zależności od typu skóry leczenie przebiega z różną szybkością. Przy ciemnej skórze plamy znikają po 8-10 dniach. U osób o jasnej karnacji – blondyni i szatyni o jasnych oczach – zanik plam jest obserwowany między 8 a 21 dniem. W 99% przypadków intensywność zabarwienia plam ulega redukcji nawet do 95%. Choć przebarwienia praktycznie znikają, czasem można dostrzec cień w miejscu, gdzie poprzednio było zlokalizowane.

Schemat terapii Cosmelan

Etap I odbywa się w gabinecie  i polega na nałożeniu  na skórę maski z preparatu Cosmelan 1. Maska pozostaje na skórze przez kilka godzin, po czym jest zmywana przez pacjenta w domu. Czas aplikacji maski wynosi 5-10 godzin i jest określany przez kosmetologa w zależności od typu skóry.

Etap II polega na kontynuacji terapii w domu kremem Cosmelan 2. Pozwala to podtrzymać i pogłębić efekt zabiegu. Kontynuacja leczenia w domu gwarantuje trwałość rezultatów terapii rozpoczętej w gabinecie i pozwala na skuteczne usunięcie przebarwień.

Działania niepożądane są zwykle przewidywalne, umiarkowane i przemijające. Najczęściej to złuszczanie skóry przez około 7-10 dni, zaczerwienienie, tkliwość, nasilenie zmian trądzikowych, przebarwienia po zabiegowe u osób nieprzestrzegających ochrony przeciw słonecznej.

 

Zalecenia  po zabiegu na przebarwienia

Ważne jest zachowanie ciągłości kuracji. Jeśli leczenie preparatem  Cosmelan zostanie przerwane, przebarwienia mogą pojawić się ponownie, ponieważ terapia nie eliminuje tendencji do hiperpigmentacji, ale jedynie ją przerywa. Po zakończeniu kuracji trzeba także pamiętać o stosowaniu odpowiednich filtrów przeciwsłonecznych z faktorem SPF 50. Jeśli bowiem zaniedbamy ochrony, a organizm ma skłonności do powstawania przebarwień – plamy mogą powstać ponownie.

CENA zabieg + pielęgnacja domowa – 1600zł

COOLTECH

CoolTech to nowatorska kriolipoliza, która raz na zawsze pozwala na pozbycie się tkanki tłuszczowej wybranego obszaru, a robi to przez… zamrażanie! Najnowocześniejszy sprzęt posiada wszelkie atesty medyczne. Zabieg jest w pełni bezpieczny i nieinwazyjny dla organizmu.

CoolTech zamraża komórki tłuszczowe, a w ten sposób totalnie naturalnie usuwa zalegający w naszym organizmie tłuszcz. CoolTech jest bezpieczną alternatywą dla liposukcji, która często powoduje wiele skutków ubocznych. Zabiegi CoolTech to eliminacja tłuszczu dokładnie z tego obszaru, z którego chcesz! Przykładasz głowicę w miejsce, w którym gromadzi się nadmiar tkanki i zamrażasz. Potwierdzeniem skuteczności i bezpieczeństwa jest fakt, iż dany obszar można zamrozić jedynie trzy razy w życiu! CoolTech nie jest urządzeniem kosmetycznym, a medycznym. To znaczy, że posiada wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty, pozytywne badania kliniczne i fachową, przeszkoloną obsługę. Zabieg polega na przyłożeniu membrany i poddaniu komórek tłuszczowych niskiej temperaturze (od minus 6 do minus 8 stopni) – w takich warunkach komórki zamrażane są na minimum 60 minut. W efekcie ulegają całkowitemu zniszczeniu. Uszkodzone komórki tłuszczowe zostają uwolnione i usunięte z organizmu w naturalny sposób, przez układ limfatyczny i naturalne procesy fizjologiczne.

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a tkanka tłuszczowa zmniejsza się trwale o 30-40%.

CENA  ciało – 900zł , podbródek  – 800zł

EPILACJA LASEROWA – LASER LIGHTSHEER DESIRE

Laser LightSheer Desire to laser diodowy, który działa na zasadzie zjawiska fototermolizy, a ta z kolei pozwala na trwałe usunięcie owłosienia dzięki trwałemu uszkodzeniu mieszków włosowych. Laser jest niezwykle skuteczny i w pełni bezpieczny. Urządzenie posiada medyczne atesty, dzięki którym nie musimy się obawiać negatywnego wpływu na nasze zdrowie. Przy epilacji laserowej nieistotny jest kolor włosów i kolor karnacji, dzięki czemu nie musisz się obawiać, iż mając bardzo ciemne włoski nie pozbędziesz się ich! Sesja laserowa trwa od kilku minut do godziny, a laser oddziałuje na mieszki włosowe będące w fazie wzrostu.

Zabieg należy powtarzać w serii zabiegów, raz na 4 – 5 tygodni, aż do uzyskania pożądanego efektu! Wszystko zależy od ilości włosów do usunięcia, ich grubości, koloru oraz obszaru! Laser pozwala na trwałe usunięcie owłosienia.

CENA 1 partia ciała 200zł,  mała okolica 100zł,