Strona główna » KOSMETOLOGIA

              KOSMETOLOGIA

INNARI

Innari to zabieg z wykorzystaniem technologii stymulującej regenerację włókien kolagenowych i remodelujących ich strukturę na trzech warstwach. Po raz pierwszy w sposób nieinwazyjny możemy wniknąć aż na głębokość 4 mm bez konieczności nakłuć. Po zabiegu włókna kolagenowe stają się krótsze, odnowione oraz zyskują lepszą sprężystość co sprzyja ich przebudowie. Skóra staje się bardziej napięta i jędrna, zmniejszają się zmarszczki.

Urządzenie INNARI wykorzystuje połączenie kilku technologii wśród nich falę radiową oraz specjalny system chłodzenia zabezpieczający przed poparzeniem naskórka. Pod wpływem wytwarzanego ciepła włókna kolagenowe ulegają obkurczeniu, naczynia krwionośne rozszerzają się, dzięki czemu tkanki są dotlenione i gotowe do przebudowy.

Dzięki specjalnie dobranym autorskim ruchom zabieg daję natychmiastowe efekty. Pełny proces regeneracji odbywa się do 30 dni. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt należy wykonać od 3 do 5 do 7 zabiegów w odstępach miesiąca.

CENNIK:

Oko – 350 zł
Czoło – 400 zł
Oko + Czoło – 650 zł
Oko + policzek – 950 zł
Policzek + żuchwa – 750 zł
Cała twarz – 1100 zł
Szyja – 500 zł
Dekolt – 500 zł
Szyja + dekolt – 750 zł
Twarz + szyja – 1300 zł
Twarz + szyja+ dekolt – 1500 zł

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:

– Ciąża i karmienie piersią,

– Choroby nowotworowe,

– Rozrusznik serca, metalowe implanty

– Choroby przewlekłe, leki na stałe (skontaktuj się z nami)

– Stymulatory, wypełniacze, nici, zabiegi laserowe, zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej  w miejscu zabiegu  (skontaktuj się z nami )

–  Przeziębienie, stany zapalne, gorączka.

 

 

COSMELAN

Zabieg Cosmelan to skuteczna niwelacja plam barwnikowych i przebarwień skóry. Przywraca skórze blask i gładkość. Terapię dobieramy zawsze indywidualnie biorąc pod uwagę potrzeby skóry oraz fototyp. Zabieg przede wszystkim dedykowany jest osobom z plamami o podłożu hormonalnym (melasma, chloasma) i plamami posłonecznymi.

Stan skóry poprawia się tydzień po rozpoczęciu kuracji. W zależności od typu skóry leczenie przebiega z różną szybkością. Przy ciemnej skórze plamy znikają po 8-10 dniach. U osób o jasnej karnacji – blondyni i szatyni o jasnych oczach – zanik plam jest obserwowany między 8 a 21 dniem. W 99% przypadków intensywność zabarwienia plam ulega redukcji nawet do 95%. Choć przebarwienia praktycznie znikają, czasem można dostrzec cień w miejscu, gdzie poprzednio było zlokalizowane.

Schemat terapii Cosmelan

Etap I odbywa się w gabinecie  i polega na nałożeniu  na skórę maski z preparatu Cosmelan 1. Maska pozostaje na skórze przez kilka godzin, po czym jest zmywana przez pacjenta w domu. Czas aplikacji maski wynosi 5-10 godzin i jest określany przez kosmetologa w zależności od typu skóry.

Etap II polega na kontynuacji terapii w domu kremem Cosmelan 2. Pozwala to podtrzymać i pogłębić efekt zabiegu. Kontynuacja leczenia w domu gwarantuje trwałość rezultatów terapii rozpoczętej w gabinecie i pozwala na skuteczne usunięcie przebarwień.

Działania niepożądane są zwykle przewidywalne, umiarkowane i przemijające. Najczęściej to złuszczanie skóry przez około 7-10 dni, zaczerwienienie, tkliwość, nasilenie zmian trądzikowych, przebarwienia po zabiegowe u osób nieprzestrzegających ochrony przeciw słonecznej.

 

Zalecenia  po zabiegu na przebarwienia

Ważne jest zachowanie ciągłości kuracji. Jeśli leczenie preparatem  Cosmelan zostanie przerwane, przebarwienia mogą pojawić się ponownie, ponieważ terapia nie eliminuje tendencji do hiperpigmentacji, ale jedynie ją przerywa. Po zakończeniu kuracji trzeba także pamiętać o stosowaniu odpowiednich filtrów przeciwsłonecznych z faktorem SPF 50. Jeśli bowiem zaniedbamy ochrony, a organizm ma skłonności do powstawania przebarwień – plamy mogą powstać ponownie.

CENA zabieg + pielęgnacja domowa – 1600zł