O nas

 

ALEKSANDRA WÓJTOWICZ

Dyplomowana linergistka specjalizująca się w różnych technikach makijażu permanentnego. W Bielsku-Białej prowadzi swój autorski Instytut Wójtowicz, w którym znajdziecie usługi z zakresu: makijażu permanentnego i pigmentacji medycznych, kosmetologii estetycznej, zaawansowanej kosmetyki codziennej oraz wysokiej jakości szkoleń z zakresu makijażu permanentnego i medycznego. Swoją pracą nie tylko sprawia, iż kobiety wyglądają perfekcyjnie, ale i wielokrotnie pomaga im usunąć defekty urody. Wykonując makijaż permanentny, mikropigmentację skóry głowy czy rekonstrukcję brodawki sutkowej zawsze bierze pod uwagę naturalność, bezpieczeństwo i najwyższą jakość.

Pracuje, wykonując zabiegi technikami ombre: cienia i pudru oraz techniką mieszaną. To najmniej inwazyjne techniki pigmentacji, dające bardzo naturalny i subtelny efekt końcowy – zawsze zwraca uwagę na topografię i budowę anatomiczną twarzy. Tworząc makijaż permanentny, wcześniej, podczas konsultacji wykonuje rysunki próbne, tak by prawidłowo umieścić brew w łuku brwiowym czy wypełnić braki w czerwieni wargowej. Sztuki rysunku uczyła się od najlepszych, stąd perfekcyjnie potrafi zaproponować kształt makijażu permanentnego do budowy twarzy klientki, a także zastosować odpowiednie połączenie kolorystyczne. Posiada zaawansowaną wiedzę z zakresu kolorymetrii, przez co jej makijaże są w 100% indywidualne – zawsze wybierze kolor idealny dla konkretnej osoby.

 

 

Aleksandra Wójtowicz
zabiegi w instytucie wójtowicz

Ukończyła cykl szkoleń m.in. w Beauty Balance International Micropigmentation Center, New Permanent Technologies International czy Permanent-Style International, uzyskując stosowne uprawnienia do wykonywania makijażu permanentnego i medycznego wieloma metodami, zarówno w Polsce jak i w ośrodkach zagranicznych. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach oraz spotkaniach skupiających najlepszych, światowych linergistów.

Uruchomiła Instytut Szkoleniowy Wójtowicz, by przekazać swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną osobom zainteresowanym pigmentacją permanentną i medyczną. W zakładce SZKOLENIA znajdziecie Państwo wszystkie informacje na temat szkoleń prowadzonych przez Aleksandrę Wójtowicz w Bielsku-Białej. Oferta szkoleniowa skierowana jest zarówno do osób rozpoczynających zawodową drogę w makijażu permanentnym, jak i do osób pracujących już w zawodzie.

Instytut Wójtowicz to także szeroki wybór zaawansowanych zabiegów kosmetologii estetycznej – w tym niwelacji zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Wysokiej jakości kwas hialuronowy wykorzystuje także do wypełniania ust, nadając im piękny i pełny kształt. Instytut Kosmetologii, Makijażu Permanentnego i Medycznego Wójtowicz to także zaawansowane zabiegi kosmetologiczne dla ciała i twarzy. W Instytucie kosmetologii, makijażu permanentnego i medycznego Wójtowicz znajdziecie Państwo nowoczesną endermologię, kriolipolizę COOL TECH czy szereg zabiegów dla twarzy od Dermia Solution. Wszystko to uzupełnione zostało o codzienną pielęgnację podstawową.

 

CERTYFIKATY

 

instytut wójtowicz zespół

INSTYTUT WÓJTOWICZ ZESPÓŁ

Instytut kosmetologii, makijażu permanentnego i medycznego Wójtowicz to zespół trzech profesjonalnych osób, a każda z nich zajmuje się inną dziedziną, tworząc tym samym spójną całość i oferując Państwu zabiegi kosmetologii estetycznej, makijażu permanentnego, medycznej pigmentacji i codziennej pielęgnacji kosmetycznej ciała oraz twarzy. Każda z nich, mając inny zakres kompetencji, tworzy codzienność Instytutu i jest do Państwa dyspozycji. Aleksandra Wójtowicz – właścicielka marki, zajmuje się makijażem permanentnym i medycznym oraz zabiegami z zakresu kosmetologii estetycznej. W pełni odpowiada również za szkolenia w Instytucie Szkoleniowym Wójtowicz, opracowując je i przeprowadzając samodzielnie. Te usługi z kolei zostały uzupełnione o zaawansowaną kosmetologię i profesjonalne zabiegi kosmetyczne, także te pomniejsze, związane z pielęgnacją podstawową, które wykonuje kosmetolog – Małgorzata Chęcińska.

Obsługą Klienta oraz całą administracją zarządza Joanna Ryczek.
Razem tworzą zgrany i pełen profesjonalizmu zespół, dzięki któremu każdego dnia jesteście Państwo w najlepszych rękach!