Modelowanie ust

Zabiegi przeprowadzane w Instytucie Wójtowicz pozwalają pozbyć się mankamentów i defektów urody. Powiększanie i modelowanie ust w Bielsku-Białej to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów medycyny estetycznej. Pozwala na zwiększenie objętości warg, poprawieniu ich konturu czy też na podniesieniu kącików ust. Rodzaj zabiegu i jego wykonanie jest dobierane do indywidualnych potrzeb klienta. W wielu przypadkach jest to rozwiązanie, które dodatkowo zapewnia usuwanie zmarszczek w okolicach ust, tzw. zmarszczek palacza. Na zabieg ten decyduje się także wiele osób, które oczekują korekty asymetrii ust.

Jak wygląda zabieg modelowania i powiększania ust?

Powiększanie ust i ich modelowanie przeprowadza się z użyciem kwasu hialuronowego, który pełni nie tylko rolę wypełniacza, ale także naturalnej substancji nawilżającej. Polecany jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zabieg jest małoinwazyjny i prawie bezbolesny, gdyż wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Pół godziny przed wstrzyknięciem wypełniacza na usta nakładana jest maść znieczulająca. Możesz jednak odczuwać lekki dyskomfort i uczucie rozpierania.

Efekt powiększenia ust jest widoczny niemal od razu, a obrzęk, siniaki i wrażliwość znikają po kilku dniach. Bezpośrednio po zabiegu należy unikać palenia papierosów i picia alkoholu. Ważne, aby przyjmować duże ilości wody. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o powiększaniu i modelowaniu ust, zapraszamy na bezpłatną konsultację poprzez kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy. Zachęcamy do skorzystania z zabiegu w naszym gabinecie!

CENA:  690 zł