Strona główna » KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

Medycyna estetyczna

W naszym Instytucie Wójtowicz możesz zdecydować się na szeroki wachlarz zabiegów medycyny estetycznej, między innymi na: toksynę botulinową, czyli popularny botoks, lifting twarzy za pomocą stymulatorów tkankowych, wolumetrię i modelowanie twarzy kwasem hialuronowym, modelowanie i powiększanie ust, redukcję zmarszczek i chomiczków czy mezoterapię igłową twarzy, oka i skóry głowy. Z nami poprawisz nie tylko wygląd, ale również samopoczucie!

 

W naszym salonie jest możliwość zakupu Vouchera na prezent dla bliskiej osoby na wybrany zabieg lub daną kwotę.   Voucher ważny jest rok i nie podelga zwrotowi. 

 

Gabinet medycyny estetycznej

Marzysz o idealnej kondycji skóry, redukcji zmarszczek, pięknym owalu twarzy czy wymodelowanych ustach? Skontaktuj się z nami i przyjdź do gabinetu medycyny estetycznej w Bielsku-Białej! Gwarantujemy, że dzięki nam poczujesz się pięknie! Oferujemy profesjonalne zabiegi odmładzające z wykorzystaniem innowacyjnego sprzętu i sprawdzonych oraz bezpiecznych preparatów potwierdzonych odpowiednimi certyfikatami.

W naszym gabinecie otrzymasz profesjonalną pomoc i odmłodzisz swoją twarz bez pomocy skalpela. Zapraszamy do skorzystania z naszych zabiegów. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu!

Kolagenowa bioregeneracja skóry

Kolagen to najważniejsze włókno podporowe skóry, które sprawia, że jest ona gładka, napięta i odpowiednio nawilżona.  Najlepszym sposobem w walce z utratą kolagenu („chomiczki” wiotkość owalu, obwisły podbródek)  jest uzupełnianie jego niedoborów oraz niwelowanie efektów jego ubytku.

Nowej generacji kolagenu to przełomowa terapia w gabinetach medycyny przeciwstarzeniowej w aspekcie odmładzania oraz regeneracji skóry. Zabieg w formie iniekcji przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Preparat tworzy optymalne warunki do odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych. Dzięki swojej bioaktywności intensywnie i wysoce skutecznie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych przyczyniając się do poprawy gęstości, sprężystości i ogólnej kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu.

CENA: 950 zł

Preparaty do głębokiej odnowy i biorestrukturyzacji skóry

Oferujemy serię preparatów do głębokiej odnowy i biorestrukturyzacji skóry opierającej się na liftingu, działaniu antyoksydacyjnemu oraz intensywnym nawilżeniu głębokich warstw skóry. Metoda oparta na działaniu polinukleotydów opiera się na trzech mechanizmach:

  • Pobudzeniu receptorów na fibroblastach – proces aktywuje syntezę na kolagenu typu I oraz elastyny zapewniając zagęszczenie skóry oraz efekt liftingujący; 
  • Walce ze stresem oksydacyjnym – aktywne metabolity wiążą wolne rodniki w pierścienie aromatyczne działając antyoksydacjnie.
  • Głębokim nawodnieniu tkanek – aktywne polinukleotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej, dzięki czemu skóra staje się nawilżona i jędrna.

Skóra po zabiegach zostanie wprowadzona w proces biostymulacji i zacznie się regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antoksydacyjne i nawilżające sprawi, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego. Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną wypłyceniu. Preparat idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu.

Zastosowanie:

  • biostymulacja,
  • działanie antyoksydacyjne,
  • głębokie nawilżenie,
  • wypłycenie zmarszczek,
  • poprawa koloryty skóry.

Utrzymywanie się efektu: w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta od kilkunastu do kilkudziesięciu miesięcy.

CENA:  950 zł