Jak powiększyć usta, aby uzyskać naturalny efekt?

Jak powiększyć usta, aby uzyskać naturalny efekt?

Wiele osób, które nigdy nie miały styczności z medycyną estetyczną błędnie myśli, że do powiększania ust używa się botoksu. Prawdą jest, że toksyny botulinowej używa się przede wszystkim do redukcji zmarszczek, zmniejszenia nadmiernej potliwości i objaw bruksizmu czy podniesienia kącików ust. Powiększenie i modelowanie ust odbywa się przy użyciu kwasu hialuronowego, czyli substancji, która naturalnie występuje w organizmie.

Jest to jeden z najchętniej wybieranych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej, gdyż pozwala na zwiększenie objętości warg, wymodelowanie, poprawę ich konturu oraz nawilżenie. Na zabieg ten decydują się głównie kobiety, jednak mężczyźni coraz częściej korzystają z dobrodziejstw kwasu hialuronowego.

Wykonaj zabieg w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej!

Powiększanie i modelowanie ust to zabieg z naruszeniem ciągłości tkanek. Jest on przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, dlatego nie może być on wykonywany przez kosmetyczki! Jeżeli zależy Ci na zdrowiu, bezpieczeństwie i uzyskaniu naturalnego efektu, skorzystaj z powiększania ust w Bielsku-Białej, gdzie wykwalifikowany i doświadczony personel wykona zabieg z zachowaniem podstawowych zasad oraz przy użyciu certyfikowanych preparatów i urządzeń.

Pół godziny przed wstrzyknięciem kwasu hialuronowego na całą powierzchnię ust nakładana jest maść znieczulająca, dzięki której zabieg jest mało bolesny i niesie niewielkie ryzyko efektów ubocznych. Podczas zabiegu możesz odczuwać lekki dyskomfort. Wypełniacz wstrzykiwany jest igłą bezpośrednio w wargę i dokładnie rozprowadzany w celu osiągnięcia planowanego efektu. Zabieg nie wymaga długiej rekonwalescencji, a obrzęk i siniaki znikają po upływie kilku dni. Po dwóch tygodniach należy udać się ponownie do gabinetu na wizytę kontrolną.