Kwas hialuronowy to składnik w pełni naturalny, od zawsze występujący w naszym organizmie. To składnik strukturalny skóry, który jest też pewnego rodzaju budulcem, występuje w tkance łącznej w całym ciele i odpowiada za wiele aspektów naszego ciała, nie tylko wygląd i zmarszczki. Wzmacnia tę tkankę łączną, reguluje procesy zapalne, wpływa na gojenie ran, chroni przed wpływem wolnych rodników, zapewnie nawilżenie. Jest szeroko stosowany w kosmetologii, ale i medycynie przykładowo okulistyce. Nic dziwnego, bowiem jest to naturalny składnik, który zapewnia warstwę ochronną pomiędzy kośćmi, chroni stawy, zapewnie odpowiednie nawilżenie. My wykorzystujemy go w kosmetologii, bo przywraca jędrność skórze, niweluje zmarszczki, zapewnie odpowiednie nawilżenie dla skóry.

USTA

Kwas hialuronowy jest bardzo popularną substancją do wypełniania i powiększania ust. A przy tym totalnie bezpieczną. Występuje w naszym organizmie i odpowiada za szereg elementów. usta nie tylko pięknie powiększa, modeluje ale nadaje kobiecej objętości i odpowiednio nawilża. Do poprawy kształtu ust, ich delikatnego powiększenia i nadania objętości stosuje się między 0,5 ml a 1 ml kwasu hialuronowego. Tyle wystarczy, by nadać ustom kształt. Skutkiem ubocznym jest zawsze odpowiednie nawilżenie ust, przez co otrzymujemy piękny efekt końcowy.

ZMARSZCZKI

Te pojawiają się z biegiem czasu i upływem lat. Niestety nasza skóra staje się sucha, a w efekcie ubywania kwasu hialuronowego, warto go uzupełnić. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to bezinwazyjny i bezpieczny sposób na ich niwelację. Także w bardzo wrażliwych miejscach, w których jest stosowany – do wypełnienia tzw. doliny łez pod oczami, lwiej zmarszczki, które lubi pojawiać się na czole, czy zmarszczek marionetek – bruzd wargowo-nosowych.

ZALETY

  • MINIMALNE RYZYKO POWIKŁAŃ, PRZY ODPOWIEDNIO ZAAPLIKOWANEJ SUBSTANCJI I SUBSTANCJI WYSOKIEJ JAKOŚCI Z ATESTAMI 
  • DOSKONAŁY SPOSÓB POZBYCIA SIĘ ZMARSZCZEK, NIEINWAZYJNY I BEZPIECZNY 
  • EFEKTY WIDOCZNE NATYCHMIAST 
  • KWAS HIALURONOWY STYMULUJE KOMÓRKI DO PRODUKCJI KOLAGENU 
  • ZABIEG NIE JEST CHIRURGICZNY I TRWA OD 30 MINUT DO GODZINY 
  • EFEKT UTRZYMUJE SIĘ OKOŁO PÓŁ ROKU – ROKU, JEST TO KWESTIA MOCNO INDYWIDUALNA 
  • LEKKA OPUCHLIZNA (TOTALNIE NORMALNA) PO-ZABIEGOWA USTĘPUJE BARDZO SZYBKO, O ILE W OGÓLE SIĘ POJAWIA 
  • NIE WYWOŁUJE SKUTKÓW UBOCZNYCH, BO JEST SUBSTANCJĄ W PEŁNI INTEGRALNĄ Z ORGANIZMEM CZŁOWIEKA

Decydując się na zabiegi na bazie kwasu hialuronowego trzeba mieć na względzie doświadczenie osoby, która zabieg wykonuje, techniki podania, obszar oraz jakość zastosowanych preparatów. Te czynniki mają wpływ na prawidłowość zabiegu i jego efekt, a także to, czy wystąpią działania niepożądane. Te, są możliwe tylko w przypadku nieprawidłowo przeprowadzonego zabiegu.

Decydując się na zabieg warto sprawdzić gabinet kosmetyczny, uprawnienia do wykonywania zabiegu oraz rodzaj preparatu. U mnie – oprócz stosownych uprawnień, które oczywiście posiadam – znajdziecie tylko dwa rodzaje substancji: kwas hialuronowy Restylane oraz kwas hialuronowy Juvederm. Najlepsze preparaty na rynku, posiadające stosowne atesty.