Już jesienią będę mogła zaprosić wszystkie Panie i Panów do skorzystania z nowych usług – niebanalnych, innowacyjnych, sprawiających, że korekty popsutych, źle wykonanych makijaży permanentnych pójdą w niepamięć, a inne Wasze skórne problemy też zostaną skutecznie rozwiązane. Wprowadzam do oferty zabiegi laserowe. Będą wykonywane od połowy września, co zwiastuje u mnie jesień pełną atrakcji! Sprzęt, na który obecnie czekam to nowoczesny, bezpieczny i innowacyjny laser Q-Switch Nd: YAG LASER, posiadający jedną tylko głowicę, która dostosuje się automatycznie i wybierze najlepsze opcje do obszaru zabiegowego.

Laser skutecznie radzi sobie w każdych (bądź prawie każdych warunkach zabiegowych) – najwyższą skuteczność posiada w usuwaniu makijaży permanentnych – co dla mnie jest szczególnie ważne, gdyż tym samym zapewnię Wam komfort 100% pozbycia się makijaży źle zrobionych, wielokrotnie zmieniających kolory, pozostawiających blizny. Do tej pory wykonywałam korekty, zwykle kończyły się zadowalającym efektem, acz teraz – jestem tego pewna – efekt będzie fenomenalny. Drugą zaletą jest możliwość usunięcia tatuaży – zarówno tych mocno problematycznych, ciemnych, jak i tych kolorowych. To też odpowiedź na Wasze potrzeby, gdyż wielokrotnie już musiałam odmówić osobom, które chciała usunąć tatuaż. Teraz mogę Was zaprosić. Do tego laser precyzyjnie usuwa przebarwienia skóry, piegi, znamiona, blizny.

Co będę mogła Wam zaproponować?

Laser skutecznie usuwa:
– tatuaże, w tym także te ciemne i trudne – kolorowe
– makijaż permanentny
– przebarwienia skóry
– piegi
– blizny
– znamiona wrodzone
– plamy starcze
– brodawki łojotokowe

To innowacyjna technologia, dzięki czemu wykonywane zabiegi są niezwykle efektywne. Laser, dzięki zastosowanym technologiom nie rani skóry i pozostawia blizn, a zabiegi nie trwają długi.

Już dziś serdecznie zapraszam do zapisów wszystkich zainteresowanych. Wspólnie zaradzimy wielu problemom skórnym – całkowicie bezpiecznie i bez skutków ubocznych.

Zabiegi laserowe ruszają od połowy września, ale zapisy już wystartowały. Szczegółową ofertę zamieszczę niebawem. Cena zależna będzie od wielkości obszaru zabiegowego.

Zapraszam!