Po pierwsze Polska!

Fajnie, że przyjeżdżacie do mnie z najbardziej odległych zakątków kraju. Prawie w każdym tygodniu mam wizyty z miast Śląska – mimo że w Katowicach jestem w każdy czwartek. Przyjeżdżacie z Rybnika, Sosnowca, Wodzisławia Śląskiego, Rudy Śląskiej czy Gliwic. Ostatnio do gabinetu zawitała Pani spod Radomska, Pani z Łodzi, a nawet z odległych północnych Mazur! Fajnie wiedzieć, że moje prace motywują Was do tak dalekich wycieczek!

Po drugie Europa!

Europejskie odwiedziny studia są także dość pokaźne i dość częste. I to zarówno w temacie pigmentacji, pigmentacji medycznych, jak i szkoleń! Miałam gości z Danii, Wielkiej Brytanii, Niemiec czy Słowacji. Za chwilę na 5-dniowym szkoleniu PMU BASIC CLASS pojawi się uczestniczka ze Szwajcarii, a w kolejnych miesiącach odwiedzi mi Szwedka. Oj się dzieje! Cieszy mnie to szalenie, kiedy piszecie do mnie z prośbą o rezerwację terminu, zaznaczając skąd jesteście!

Po trzecie świat?!

A tak, zdarza się i tak! Nie tak dawno miałam przyjemność wykonać piękny makijaż permanentny ust dla Iman. Iman przyjechała do Katowic z Dubaju. A ja miałam niezwykłą przyjemność, by wykonać tę przepiękną pracę!

Mam nadzieję, że moja mapa klientów z każdym miesiącem będzie coraz bardziej bogata w kolejne zaznaczenia! A Wy coraz bardziej szczęśliwy z wykonanych przeze mnie zabiegów, uzyskanej wiedzy czy pomocy!

Dzięki Wam!