Oksana Martynenko to osoba, której linergistom przedstawiać nie trzeba – to światowej sławy linergistka, która prowadzi intensywne szkolenia dla bardzo zaawansowanych z najnowszych technik pigmentacji permanentnych. I robi to na całym świecie. Jest profesjonalistką, która nie tylko perfekcyjnie wykonuje makijaże permanentne, to jeszcze doskonale przekazuje wiedzę na ich temat. Biorąc pod uwagę fakt, iż najlepsi szkolą się u najlepszych – wybieram się do Oksany!

Po co? Moi Drodzy, wielokrotnie powtarzałam, by być dobrym, my – linergiści musimy nieustannie się szkolić, podnosić swoje kwalifikacje i kompetencje. Nie dlatego, że ich nie mamy,  czy dlatego, że mamy miernie – wręcz przeciwnie – dlatego, że potrafimy wiele i w tym, co robimy chcemy być jeszcze lepszym. Na spotkanie z Oksaną jadę, by podpatrzeć jak pracuje, by zobaczyć i spróbować jej nowatorskich technik zaawansowanego pudrowania w łuku brwiowym i cieniowania na powiekach – niezwykle deikatnego i subtelenego.

Pamiętajcie, że decydując się na makijaż permanentny warto zaufać komuś, kto zrobił coś więcej niż jeden podstawowy kurs makijażu i na nim bazuje – nie rozwijając się, nie doszkalając, największą krzywdę robimy sobie i Wam – naszym Klientkom.

Praca z Oksaną to tak naprawdę warsztat wymiany doświadczeń, a przy tym spotkanie najlepszych międzynarodowych linergistów, którzy w swoim gronie wymieniają się spostrzeżeniami. Nie jadę tam, by się uczyć, ale by doskonalić swoją rękę i oko, poznać techniki, które sprawią, że będę miała dla Was jeszcze bardziej subtelne i doskonalsze pudrowe realizacje.

Drogie Panie, na spotkanie warsztatowe z Oksaną wybieram się w terminie 12-13 listopada. A Was już teraz serdecznie zapraszam do rezerwacji terminów w moim gabinecie w grudniu 2018 i styczniu 2019. Zostało im niewiele.