SzkoleniaMakijaż permanentny i medyczna pigmentacja to dziedziny, które rozwijają się bardzo dynamicznie. Dziedziny, w których szkolenia i nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji jest podstawą i pierwszym krokiem w drodze do wykonywania pięknych, poprawnych i w pełni profesjonalnych pigmentacji.

Wykonując je, należy pamiętać przede wszystkim o tym, iż oprócz poprawy wyglądu, bardzo często poprawiamy jakość czyjegoś życia, wykonując rekonstrukcję łuku brwiowego czy sutka. Wielokrotnie w naszej pracy makijaż permanentny to pigmentacja naprawcza. Specjalizując się w permanentnych pigmentacjach powinniśmy być zawsze na bieżąco, przede wszystkim z technikami wykonywanych zabiegów oraz produktami, na których pracujemy. Ważna jest także wiedza teoretyczna: zakres kolorymetrii, budowa anatomiczna twarzy, rodzaje cery oraz inne istotne czynniki wpływające na sposób wykonywanych usług.

Nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji, udział w prestiżowych szkoleniach dodatkowych to droga do osiągnięcia pełnego sukcesu w pracy linergisty. Dlatego proponuję Państwu udział w prestiżowych szkoleniach studia makijażu permanentnego i medycznej pigmentacji Aleksandry Wójtowicz.

POBIERZ OFERTĘ SZKOLENIOWĄPOBIERZ REGULAMIN

Szkolenia prowadzone są metodą „jeden na jeden”, a to oznacza, że 100 % czasu mogę poświęcić w pełni jednej osobie i doskonale przygotować ją do zawodu linergisty. Szkolenia przeznaczone są dla osób zaawansowanych, które pragną poszerzyć swoje kompetencje zawodowe, poznać nowe techniki pracy, poznać tajniki pracy z kolorem, zgłębić temat wykonywania makijaży permanentnych.

Dla kogo:

 • dla osób zaawansowanych, które chcą zdobyć nowe umiejętności i pragną poszerzyć kompetencje zawodowe
 • dla osób początkujących, chcących rozpocząć zawodową przygodę z makijażem permanentnym

Jak:

 • szkolenia prowadzone są metodą 1:1, czyli 100% czasu poświęcam jednej osobie
 • szkolenia w oparciu o autorskie techniki pracy Aleksandry Wójtowicz
 • wariant szkoleń grupowych
Kto:
Aleksandra Wójtowicz – ekspert makijażu permanentnego i medycznego, od lat wykonuje pigmentacje z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Pracuje technikami Gradient, Ombre, Candy Lips, dzięki szerokiej wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu pigmentacji miesza metody tworząc własne – autorskie. W pracy wykorzystuje podstawowe zasady kolorymetrii.Ma za sobą kilkanaście szkoleń z zakresu makijażu permanentnego i medycznego w prestiżowych ośrodkach szkoleniowych w Polsce i za granicą. Nieustannie podnosi swoje kompetencje, uczestnicząc w kolejnych warsztatach i szkoleniach.

Wykonuje makijaż permanentny brwi, ust, eyeliner, eyeliner z cieniem dekoracyjnych, a także skomplikowane korekty niewłaściwie wykonanych makijaży permanentnych. Z zakresu medycznej pigmentacji wykonuje rekonstrukcję sutka oraz mikropigmentację skóry głowy.

Gdzie:
Szkolenia prowadzone są w Autorskim Studio i Instytucie Szkoleniowym Makijażu Permanentnego i Medycznej Pigmentacji Aleksandry Wójtowicz, przy al. Andersa 6/2 w Bielsku-Białej.

Uprawnienia:

Szkolenia uwieńczone są certyfikatem linergisty, potwierdzającym konkretne umiejętności

Co zyskujesz?

 • fachową wiedzę teoretyczną i praktyczną przekazaną przez profesjonalnego linergistę
 • wiedzę na temat światowych technik pigmentacji
 • 100% poświęconego czasu, bo szkolenie może być prowadzone metodą „jeden na jeden”
 • możliwość nieograniczonej rozmowy i zadawanie wszelkich nurtujących Cię pytań w temacie pigmentacji, w tym pigmentacji medycznej!
 • wyjątkową atmosferę
 • profesjonalnie wyposażony gabinet linergistyczny, w tym w mikropunkturową maszynę pigmentacyjną pozwalającą na osiągnięcie perfekcyjnych efektów
 • barwniki wysokiej jakości
 • certyfikat poświadczający umiejętności