Autorskie studio makijażu permanentnego i medycznego oraz Instytut Szkoleniowy Aleksandra Wójtowicz serdecznie zaprasza do Bielska-Białej na szkolenia z zakresu makijażu permanentnego. Szkolenia wykonywane w studiu są prowadzone przez mistrza makijażu permanentnego – Aleksandrę Wójtowicz – która swoje kwalifikacje potwierdza kilkoma znaczącymi certyfikatami polskich i zagranicznych ośrodków szkoleniowych. Szkolenia prowadzone są na poziomie PMU BASIC CLASS oraz  PMU MASTER CLASS.

Aleksandra Wójtowicz to ekspert makijażu permanentnego i medycznego, praktyk z kilkuletnim doświadczeniem, specjalizuje się w ciężkich przypadkach – wyprowadzania nagannie wykonanych makijaży permanentnych. Korekty są specjalizacją, która pozwala na jeszcze większą precyzję, ale i nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji. Do tego należy dodać, iż Aleksandra Wójtowicz szeroko zajmuje się także dziedziną medycznych pigmentacji, wykonując rekonstrukcje sutka, mikropigmentacje skóry głowy, czy rekonstrukcje łuków brwiowych w przypadku całkowitego braku włosów. Jej ogromna wiedza z zakresu kolorymetrii to także atut szkoleń w Instytucie Wójtowicz.

Oferta szkoleniowa jest rozbudowana na tyle, by każdy mógł znaleźć zakres i poziom dostosowany do swoich potrzeb i umiejętności, a także rodzaju pracy – bo Wójtowicz proponuje – jako jedna z nielicznych linergistek w tym regionie! – szkolenia „jeden  na jeden”, co oznacza, iż całość czasu poświęca tylko jednej osobie! Przez co szkolenie ma nie tylko perfekcyjny przebieg, ale i nabiera autorskiego charakteru. Do tego należy dodać jeszcze fakt, iż nie marnujecie w czasie godzin szkolenia ani minuty i nieustannie jesteście pod okien eksperta.

Studio makijażu permanentnego i medycznego oraz Instytut Szkoleniowy Wójtowicz proponuje szkolenia jedno-, dwu- i pięciodniowe. Decydując się na szkolenie indywidualne (jedno- lub dwudniowe) sami określacie zakres, jaki chcecie przejść. Propozycja pięciodniowa obejmuje całość obszarów pigmentacji (brwi, usta, kreski z cieniem).  To bez wątpienia wyróżnienie, by samodzielnie decydować, czy szkolić się z technik wykonywania brwi, ust czy może niepowtarzalnych eyelinerów z rozcieniowaniem – sztuki, którą w tym regionie, a i całej Polsce wykonuje garstka linergistów.

Szkolenia „jeden na jeden” możecie terminowo ustalić indywidualnie z Aleksandrą Wójtowicz – telefonując do studia. Plan szkoleń grupowych na najbliższe miesiące zostanie niebawem udostępniony.

 

Szczegóły i zapisy:

– studio makijażu permanentnego i medycznego oraz Instytut Szkoleniowy Aleksandra Wójtowicz
Bielsko-Biała, al. Andersa 6/2
tel.: +48 501 850 190
m.: biuro@instytutwojtowicz.com

Więcej w zakładce szkolenia!