TERMIN SZKOLENIA

W dużej mierze zależy od Was. Moją specjalnością są szkolenia indywidualne 1:1, a to oznacza iż termin musi pasować Tobie i mi. Najlepiej umówić go z wyprzedzeniem ponieważ zarówno szkoleń, jak i codziennych pigmentacji mam sporo i mój kalendarz zwykle jest zaplanowany na 2-3 miesiące do przodu. Trafiają się Panie, które chcą lub muszą mieć szkolenie w tym jedynym, konkretnym terminie, bo np. tylko wtedy są w Bielsku czy Polsce. Zwykle staram się tak przeorganizować grafik, by znaleźć dla takich osób czas. I zwykle się to udaje!

PLAN SZKOLENIA

Ten jest zależy od wielu czynników. Wszystko zależy od tego, jaki poziom ma szkolenie – czy jest dla osoby początkującej czy zaawansowanej. Znaczenie ma czy pracujesz w zawodzie, czy będziesz miała do czynienia z tą sztuką pierwszy raz. Zrobiłaś już kurs, ale nie czujesz się pewnie? To też inna sytuacja wyjściowa. Tyle scenariuszy, ile Was. Nie mam uniwersalnego planu szkoleń. Zawsze podchodzę w pełni indywidualnie do każdego kursanta, rozmawiając i pytając. Na tej podstawie opracowuje autorskie szkolenia. Uwzględniam to, na czym dana osoba chce się skupić najbardziej. Jeśli mamy szkolenie basic, ale ktoś mówi, że coś już potrafi – nie upieram się i nie przerabiam materiału ponownie. Sprawdzam – jeśli faktycznie potrafi, przechodzę do kolejnego punktu. Jeśli ktoś mówi, że coś musi / chce powtórzyć – wracam i powtarzam. Na tym polega sztuka dobrze przygotowanego szkolenia. Nie ma u mnie schematów, jest indywidualizm. To z pewnością stuprocentowa przewaga moich szkoleń 1:1 nad innymi.

ILE TO KOSZTUJE

Ponownie powiem, że jest to zależne od szkolenia. Jednak tutaj nie ma jakieś bardzo rozbudowanej oferty. Tak naprawdę ceny są dwie:

Pięciodniowe, bardzo intensywne szkolenie PMU BASIC CLASS 1:1 to koszt 10.000 zł netto. Jest to cena za cały cykl szkoleniowy. Podczas tego szkolenia uczę od podstaw makijażu w każdym zakresie. Szkolenie idealne dla osób, które dopiero zaczynają i szukają dla siebie dobrego początku, chcą nauczyć się sztuki makijażu w każdym obszarze. Chcą podstaw, by móc rozpocząć zawodową pracę.

Druga cena to cena za dzień – 3.500 zł netto . W tej cenie zwykle robię dwudniowe szkolenia poświęcone zagadnieniom technik pracy brwi i ust. Cena jest jedna dla poziomu basic i master. A ilość dni zależy również od Ciebie.

Już za chwilę będziecie mogli skorzystać także ze sporych dofinansowań decydując się na szkolenia w Instytucie Szkoleniowym Wójtowicz. Dofinansowania będą dwutorowe – zarówno dla osób bezrobotnych, jak i dla przedsiębiorców. Szczegóły wkrótce.

ILE TO TRWA

Każdy szkoleniowy dzień trwa do 8-9 godzin. Tak! Sporo. Wiem, ale wiedzy również jest sporo. Oprócz teorii stawiam od samego początku na praktykę. W przypadku osób zaczynających pracę, część praktyczna trwa zwykle dłużej niż przeciętny zabieg – bo uczę w trakcie, zwracam uwagę na poszczególne elementy, pokazuję jak należy je wykonać, wreszcie „oddaję” modelkę w ręce kursanta.

CO DALEJ

Po ukończonym szkoleniu otrzymujecie stosowny certyfikat. W zależności od technik, którymi pracowaliśmy, w zależności od poziomu i w zależności od obszaru, otrzymujecie potwierdzenie nabytych umiejętności. Biorąc pod uwagę fakt, iż jestem osobą posiadającą międzynarodowe uprawnienia zarówno do wykonywania szkoleń, jak i pigmentacji, Wasze dokumenty obowiązują nie tylko w Polsce, ale pozwalają na wykonywanie zawodu również poza granicami naszego kraju.

JAK I GDZIE MOGĘ SIĘ ZAPISAĆ

Możesz to uczynić na trzy różne sposoby!

Po pierwsze telefon – ten sposób preferuję najbardziej, bo od razu przeprowadzam z zainteresowaną osobą rozmowę, bez której i tak nie obejdzie się, kiedy wybierzesz inny rodzaj zapisu.

Mail – wyślij zgłoszenie na adres biuro@instytutwojtowicz.com i koniecznie zostaw swój numer telefonu. Oddzwonię na pewno.

Facebook – media społecznościowe w dzisiejszych czasach są niezastąpione, dlatego wysyłając do mnie wiadomość również umówisz swój termin szkolenia. Ale ja i tak poproszę Cię o telefon i o rozmowę!

Serdecznie zapraszam do Instytutu Szkoleniowego Wójtowicz! Lato to piękna pora na rozpoczęcie nowej drogi zawodowej, jako linergista bądź podnoszenie swoich zawodowych kwalifikacji.