Trzy, dwa, jeden! Start! Jesień pełna nowości i jesień pełna szkoleń w Instytucie Szkoleniowym Wójtowicz. Październik, listopad i grudzień zapowiadają się intensywnie! Wszystko – jak można się domyślić – za sprawą szkoleń! Po pierwsze tych, po których kwalifikacje Aleksandry Wójtowicz będą coraz wyższe. Po drugie tych, do udziału w których chcemy Was zaprosić – autorskich szkoleniach z zakresu różnych obszarów makijażu permanentnego, szkoleniach prowadzonych w formie grupowej lub indywidualnej, szkoleniach prowadzonych przez Aleksandrę Wójtowicz!

Po pierwsze, głowa! Skrót najnowszych informacji brzmi następująco: październikowe szkolenie w Gdańsku, pozwoli na spotkanie z niekwestionowanym mistrzem mikropigmentacji skóry głowy – Danielem Ferretti – pochodzącym i pracującym na co dzień w Brazylii, wybitnym specjalistą w tym fachu. Oznacza to tylko jedno – nowe techniki pracy i nowe spojrzenie na problem łysienia skóry głowy. Już dziś zaprosimy do umawiania zabiegów w terminach listopadowych i grudniowych, czyli po-szkoleniowych. Mikropigmentacja skóry głowy to zabieg skomplikowany i trudny technicznie, ale dobrze i fachowo wykonany, pozwala na zatuszowanie ubytków włosów na skórze głowy, optyczną niwelację łysienia i poprawę komfortu życia. Zabieg dedykowany jest zarówno mężczyznom, jak i kobietom zmagającym się z łysieniem. Codziennie w studiu Wójtowicz wykonywane są medyczne pigmentacje, między innymi z zakresu mikropigmentacji skóry głowy. Szkolenie z Ferrettim pozwoli na zdobycie nowych umiejętności i pracę innymi technikami.

Po drugie, Instytut Szkoleniowy Wójtowicz rusza z dofinansowaniem swoich autorskich szkoleń! Zapisu na szkolenia indywidualne 1:1 można dokonać telefonicznie. W rozmowie najłatwiej ustalić termin, który będzie dogodny zarówno dla szkoleniowca – Aleksandry Wójtowicz, jak i kursanta. Terminy szkoleń grupowych ogłaszamy z wyprzedzeniem. W tym momencie ciągle prowadzimy nabór na szkolenie PMU BASIC CLASS 5 dni w pierwszym tygodniu listopada, jaki i PMU BASIC CLASS ombre brwi 2 dni w pierwszym tygodniu grudnia (terminy znajdziecie poniżej). Otrzymanie dofinansowania do wybranego szkolenia w wysokości 50 – 80% będzie możliwe wkrótce, a procedura jego otrzymania jest niezwykle prosta. O tym, jak uzyskać dofinansowanie i pomoc przy składaniu wniosków, gdzie składać papiery i jak wygląda cały ten etap będziemy mogli opowiedzieć wkrótce. Dziś parę konkretnych faktów dotyczących szkolenia PMU BASIC CLASS 5 dni – idealnej propozycji dla osób, które pragną rozpocząć przygodę z makijażem permanentnym!

DLA KOGO?

Szkolenie przeznaczone jest dla osób początkujących, tych którzy chcą rozpocząć pracę w zawodzie linergisty. Głównie to osoby pracujące w branży beauty, chcące poszerzyć zakres świadczonych przed swoje gabinet usług.

Szkolenie dedykowane jest także osobom, które nie mają żadnego doświadczenia, swojego gabinetu, i chcą rozpocząć pracę jako linergista.

Jesteś w branży i chcesz rozszerzyć ofertę swojego gabinetu? Zadzwoń i umów swój termin 1:1 lub zapisz się na szkolenie grupowe!

Dopiero zaczynasz kosmetologiczną przygodę i nie wiesz, w czym powinien się specjalizować Twój gabinet? Sprawdź czy PMU BASIC CLASS jest dla Ciebie!

CELE SZKOLENIA PMU BASIC CLASS 5 DNI

 • Przygotowanie do zawodu linergisty
 • Sztuka kolorymetrii w ogólnym zarysie
 • Przedstawienie technik pracy z uwzględnieniem rekomendacji konkretnych, autorskich metod i ich przewagi nad metodą microbladingu
 • Podstawy, na których kanwie możliwe jest dalsze doszkalanie i specjalizacja w wybranych technikach pracy oraz konkretnych obszarach

CO ZYSKUJESZ?

 • profesjonalny i w pełni wyposażony gabinet linergistyczny
 • odpowiednią ilość modelek do pracy
 • szeroką wiedzę teoretyczną, w tym wiedzę z wąskiego zakresu kolorymetrii
 • szkolenie prowadzone przez Aleksandrę Wójtowicz, a nie osoby będące jej pracownikami i asystentami
 • możliwość wypożyczenia sprzętu linergistycznego
 • możliwość zakupu sprzętu linergistycznego
 • dostęp do pigmentów i znieczuleń
 • początkującą pracę na skórkach treningowych, ale i szybkie przejście do pracy z modelką
 • możliwość pracy 1:1 przy wyborze szkolenia indywidualnego
 • możliwość pracy w małych grupach (2-4 osoby) przy szkoleniu grupowym
 • stałe i nieograniczone czasowo konsultacje z prowadzącą szkolenie po jego zakończeniu
 • możliwość konsultacji swoich prac z prowadzącą szkolenie, po jego zakończeniu
 • cudowną atmosferę i mnóstwo wiedzy szkoleniowej, która będziesz mógł wykorzystać na co dzień w swoim gabinecie!

PMU BASIC CLASS 5 DNI
02 – 06 listopada 2019
Grupa 2 – 4 osób
Cena: 5.500 zł / osoba

Termin 1:1 w cenie 10.000 umów samodzielnie kontaktując się z Instytutem Szkoleniowym Wójtowicz

PMU BASIC CLASS 2 DNI / OMBRE BRWI
02 – 03 grudnia 2019
Grupa 2 – 4 osoby
Cena: 2.500 zł / dzień / osoba

Termin 1:1 w cenie 3.500 zł / dzień szkoleniowy umówisz samodzielnie, kontaktując się z Instytutem Szkoleniowym Wójtowicz