Usuwanie zmarszczek w Bielsku-Białej

Zabiegi usuwania zmarszczek przeprowadzane w gabinecie w Bielsku-Białej obejmują kilka procedur dostosowywanych indywidualnie do problemu i stopnia jego zaawansowania. Jeśli pragniesz przywrócić swoje skórze młodzieńczy wygląd zabieg redukcji zmarszczek z wykorzystaniem botoksu lub kwasu hialuronowego to idealne rozwiązanie. Przedstawiamy skuteczne metody dające satysfakcjonujące efekty.

Zabiegi na redukcję zmarszczek

Jedną z dwóch najczęściej proponowanych metod redukcji zmarszczek jest wypełnienie botoksem. Substancja działa poprzez blokowanie sygnałów nerwowych, które powodują skurcze mięśni. Po wstrzyknięciu w skórę botoks rozluźnia mięśnie i zapobiega ich kurczeniu się, co z kolei zmniejsza widoczność zmarszczek. Efekty zabiegów z użyciem botoksu utrzymują się zazwyczaj przez okres od czterech do sześciu miesięcy, zanim konieczne będzie ich powtórzenie.

Kolejną propozycją są zabiegi redukujące zmarszczki, do których przeprowadzenia stosuje się kwas hialuronowy, będący substancją naturalnie występującą w organizmie. Kwas hialuronowy pomaga utrzymać nawilżenie i elastyczność skóry. Znajduje się on w skórze właściwej, czyli środkowej warstwie skóry, i łączy się z cząsteczkami wody, tworząc żelową substancję, co sprawia, że skóra jest nawilżona i sprężysta. Z wiekiem nasz organizm produkuje mniej kwasu hialuronowego, co prowadzi do przesuszenia i powstawania zmarszczek. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego mogą pomóc w uzupełnieniu naturalnego poziomu kwasu hialuronowego w organizmie, zmniejszając tym samym widoczność zmarszczek.