Sunekos 1200 – S 1200

S1200 to nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej stosowany w procesie biogenezy skóry. Jest to unikalne, opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów, które stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej. Ten biostymulator tkankowy pozwala nam zagęścić i ujędrnić duże zwiotczenia skóry. Jest doskonałym stelażem dla kolejnych biostymulatorów np. Profhilo. S1200 stymuluje fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych skóry, takich jak kolagen i elastyna. Formuła zawiera aminokwasy, które umożliwiają wytwarzanie elastyny – to udowodnione badaniami działanie wyróżnia produkt na rynku.

Terapia zapewnia nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry, bardzo naturalne działanie wolumetryczne oraz wygładzenie zmarszczek na twarzy. Iniekcji można poddać również szyję, dekolt, dłonie, ramiona, wewnętrzną stronę ud i obszar pod kolanami. Ze względu na jego niesamowitą czystość i delikatność możemy go zastosować na każdą okolicę skóry, nawet na powieki, które są wyjątkowo problematyczną w leczeniu okolicą. Preparat doskonale odmładza okolicę oczu, rozjaśnia skórę pod powiekami, redukuje cienie i zmarszczki.

W gamie  znajdują się dwa produkty:

 • S200 – dla nieco młodszych pacjentów, z mniej widocznymi zmarszczkami,
 • S1200 – dla pacjentów z bardziej widocznymi oznakami starzenia.

Terapia obejmuje zwykle 4 zabiegi wykonywane w odstępie co 7-10 dni, choć dokładna ilość powtórzeń powinna być dobrana do indywidualnych potrzeb pacjenta. W niektórych przypadkach stosuje się także procedury łączone z wykorzystaniem zarówno S200, jak i S1200. Efekty zabiegu utrzymują się ok. 6 miesięcy, a terapię warto powtarzać dwa razy w roku.

Jakie są wskazania do terapii preparatem S200 i S1200 ?

Terapia preparatem  będącym połączeniem kwasu hialuronowego oraz aminokwasów, stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej i daje świetne efekty. Wskazaniem do wykonania zabiegu jest między innymi:

 • Redukcja zmarszczek – zarówno powierzchownych, jak i głębokich.
 • Rozjaśnienie cieni pod oczami, odmłodzenie okolicy oka.
 • Naturalna poprawa objętości skóry.
 • Regeneracja i biorewitalizacja skóry.
 • Zagęszczenie skóry, widoczna poprawa jej jędrności.
 • Zwiększenie elastyczności i sprężystości skóry (redukcja chomiczków).
 • Nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry.
 • Rozświetlenie i wygładzenie skóry.

Redukcja chomiczków

Usuwanie i redukcja chomiczków to bardzo częsty powód wizyty w gabinecie medycyny estetycznej. Pojawiają się one na skutek postępujących procesów starzenia, menopauzy, uwarunkowań genetycznych, zaniku tkanki tłuszczowej czy spadku kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność skóry. Preparat podawany jest podskórnie i stymuluje skórę do regeneracji oraz produkcji włókien kolagenu i elastyny. Sam zabieg trwa od 30 do 60 minut – w zależności od wielkości obszaru zabiegowego.

Jeżeli borykasz się z problemem opadających policzków, warto zdecydować się na zabieg redukcji chomiczków w Bielsku-Białej! Pamiętaj, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć! U pacjentów przed 40-stką uzyska się szybsze rezultaty niż u osób starszych, które będą wymagały większej ilości zabiegów. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego!

CENA:

 • S200 – 700 zł
 • S1200 –  950 zł