Zabieg z molekułą młodości

Zabieg Profhilo przeprowadzany w gabinecie w Bielsku-Białej, nazywany również zabiegiem z molekułą młodości, pozwala na przebudowę i przywrócenie utraconych w procesie starzenia parametrów skóry. Nie można go porównać z żadnym innym preparatem na rynku, ponieważ jego formuła jest innowacyjna. To więcej niż zwykły, tradycyjny kwas hialuronowy.

Na czym polega zabieg Profhilo?

 

Innowacyjność zabiegu z molekułą młodości w Bielsku-Białej polega na precyzyjnym wytypowaniu 5 anatomicznych punktów twarzy – u każdej osoby punkty te są zbliżone, ale nigdy nie identyczne. W tych miejscach następuje napięcie skóry. Przy jej zwiotczeniu, to właśnie w te punkty wprowadzana jest molekuła młodości, która działa jak milion sprężynek, napinając skórę i przywracających utracony kontur twarzy. Substancja wprowadzona w skórę uwalnia się powoli, wygładzając zmarszczki, liftingując skórę i nadając utracony z wiekiem efekt sprężystości. Zabieg jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny. Jednak po jego zakończeniu może wystąpić lekki obrzęk i zaczerwienienie, które mija po kilku godzinach.

Jakich efektów należy się spodziewać po zabiegu Profhilo?

Na zabieg warto się zdecydować, jeżeli chcesz zneutralizować swoje „chomiczki” i zwiotczenie skóry, przywrócić utracony kontur i profil, wygładzić zmarszczki oraz nadać sprężystości skórze i rozświetlenia. Daje on efekt naturalnego liftingu twarzy, wysmukla rysy oraz modeluje kontury, podobnie jak przy zabiegu wolumetrii twarzy w Bielsku-Białej. Dzięki niemu zwiększysz także nawilżenie skóry i jej napięcie.

Zabieg Profhilo nie bez powodu nazywany jest molekułą młodości. Gwarantujemy, że po wizycie w Instytucie Wójtowicz poczujesz się piękniej i młodziej! Pamiętaj, że efekt zabiegu pojawia się po kilku tygodniach i utrzymuje się nawet do 1,5 roku. Jednak jest to zależne od predyspozycji danej osoby, jej trybu życia czy stosowanej pielęgnacji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z cennikiem! W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego.

CENNIK:

  • twarz –  950 – 1200 zł,
  • twarz + szyja – 1600 zł