Mezoterapia twarzy

Jeżeli marzysz o jędrnej, elastycznej i nawilżonej skórze to zabieg mezoterapii twarzy w Bielsku-Białej jest właśnie dla Ciebie, czyli aminokwasowa terapia zastępcza to produkt którego zadaniem jest bio-rewitalizacja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd. Zabieg z użyciem odpowiednich certyfikowanych preparatów ( dopasowanych indywidualnie do potrzeb skóry), to sposób na szybką i bezpieczną regenerację skóry twarzy i delikatnych okolic oka. Dzięki niemu zwalczysz oznaki starzenia skóry oraz wesprzesz jej procesy metaboliczne i komórkowe.

Liczne badania naukowe udowodniły, że aminokwasy w połączeniu z kwasem hialuronowym, mogą wspierać proces bio-rewitalizacji skóry, co zostało wykorzystane przy tworzeniu produktów do zabiegów mezoterapii. Odpowiednie dobranie składowe zapewnią skórze nawilżenie, jędrność i elastyczność, a także zniweluje zmarszczki.

Mezoterapia polega na nakłuwaniu powierzchni skóry cienką igłą i wprowadzaniu substancji aktywnych do głębszych jej warstw. Zabieg może trwać od 30 do 60 minut. Po jego zakończeniu należy stosować preparaty ochronne z filtrem UV. Mimo obecności igły jest to zabieg małoinwazyjny i bezbolesny, gdyż jest wykonywany przy użyciu znieczulenia miejscowego.

Dla kogo mezoterapia igłowa i jakie daje efekty?

Mezoterapia igłowa w Bielsku-Białej jest szczególnie polecana dla regeneracji skóry twarzy oraz delikatnych okolic oka. Mogą z niej skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jest to świetna profilaktyka przeciwstarzeniowa, która spowalnia upływ czasu. Efektem zabiegu jest:

  • redukcja zmarszczek,
  • redukcja mocnych cieni pod oczami,
  • odżywienie, intensywne nawilżenie i odświeżenie szarej skóry pozbawionej blasku,
  • głęboka regeneracja i bio-rewitalizacja skóry poprzez połączenie aminokwasów z kwasem hialuronowym,
  • wspomaganie naturalnej syntezy kolagenu
  • niwelacja objawów starzenia oraz fotostarzenia się skóry
  • skóra potrądzikowa – wygładzenie, spłycenie blizn i ubytków w skórze.

Zabieg przeprowadza się także na innych obszarach ciała, tj. szyi, dekolcie, głowie (mezoterapia głowy), ramionach, udach czy brzuchu. W przypadku pytań dotyczących mezoterapii igłowej zachęcamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego. Zapraszamy do skorzystania z zabiegu w naszym gabinecie!

CENNIK:

  • Mezoterapia oka – 450 – 650 zł,
  • Mezoterapia twarzy – 650 zł