Stymulator E40

E40 to preparat z nieusieciowanym kwasem hialuronowym najnowszej generacji, który skutecznie przywraca funkcje fizjologiczne skóry, a także poprawia jej napięcie. Dzięki niemu  zwiększa się naturalna zdolność fibroblastów do produkcji kolagenu. Preparat zawiera czysty kwas hialuronowy bez żadnych dodatków i chemicznych wzmacniaczy, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny. 

Dodatkowym atutem produktu jest możliwość zastosowania innowacyjnej techniki wprowadzania preparatu. Ograniczenie liczby wkłuć do 4 miejsc zmniejsza do minimum ryzyko wystąpienia obrzęków oraz redukuje dolegliwości bólowe przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej efektywności.

Zastosowanie:

  • wygładzenie i redukcję zmarszczek,
  • ogólna poprawa kondycji skóry,
  • poprawa elastyczności i napięcia,
  • poprawa owalu twarzy,
  • rewitalizacja,
  • jako terapia wprowadzająca do zabiegów z użyciem wypełniaczy,
  • dla cery wiotkiej, odwodnionej, przesuszonej, narażonej na promieniowanie UV i działanie klimatyzacji,
  • dla skóry z rozstępami i przebarwieniami.

Jak wygląda zabieg stymulatorem E40 i kiedy widoczne są efekty?

Chcesz zdecydować się na zabieg E40, jednak zastanawiasz się jak przebiega cały proces? Nie wiesz, kiedy spodziewać pierwszych efektów? Otóż na efekty wcale nie musisz długo czekać! Są one widoczne po kilku tygodniach. Poprawa kondycji skóry, podkreślenie owalu twarzy, wygładzenie i ujędrnienie uzyskasz po niecałych dwóch miesiącach!

Preparat E40 zawierający czysty kwas hialuronowy bez żadnych dodatków i chemicznych wzmacniaczy jest wstrzykiwany w wybrane punkty na twarzy. Zaleca się wykonanie od 2 do 3 zabiegów w odstępach jednego miesiąca. Dla uzyskania najlepszych rezultatów warto wykonywać sesje przypominające. Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania. Jednak bezpośrednio po nim należy stosować kremy z filtrem i unikać promieni słonecznych, solarium, basenu czy przyjmowania używek. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat preparatu E 40, zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego!

Cena zabiegu: 850 zł