Botoks

Z botoksu, czyli toksyny botulinowej typu A możesz skorzystać  w naszym Instytucie Wójtowicz w Bielsku-Białej, jeżeli chcesz w skuteczny sposób zniwelować zmarszczki. Umiejętne podanie toksyny sprawia, że wyglądamy młodziej, a rysy twarzy stają się łagodniejsze. Po wstrzyknięciu toksyny botulinowej w miejsce zmarszczki, ta stopniowo się wygładza. Wstrzyknięty w mięsień botoks powoduje blokowanie impulsów nerwowych, które odpowiadają za skurcze mięśni. Dlatego po wstrzyknięciu mięśnie tracą zdolność kurczenia się, przez co zmarszczki nie powstają – skóra przestaje się marszczyć i rozluźniać, jest częściowo unieruchomiona.

Toksyna botulinowa stosowana jest miejscowo, stąd bardzo niskie ryzyko powikłań czy skutków ubocznych. Twarz po wstrzyknięciu botoksu wygląda bardzo naturalnie. Efekty utrzymują się około 6 miesięcy. Po tym czasie mięsień zaczyna pracować normalnie marszcząc się i rozluźniając na przemian. Z zabiegu chętnie korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Kiedy warto skorzystać z toksyny botulinowej?

Z toksyny botulinowej w Bielsku-Białej warto skorzystać, jeżeli chcesz podnieść kąciki ust, zredukować zmarszczki mimiczne przy oku, tzw. kurze łapki, zmarszczkę tygrysią między brwiami czy zmarszczki dolnej powieki oka, a nawet dekoltu. Botox pozwoli także uporać się z nadmierną potliwością dłoni, pach, twarzy, stóp oraz z objawami bruksizmu, czyli niekontrolowanym zaciskaniem zębów i ich zgrzytaniem podczas snu.

Toksyna botulinowa nie tylko osłabia aktywność mięśni żwaczy, ale także łagodzi rysy. Zatem skutkiem ubocznym botoxu jest efekt delikatnego odmłodzenia. Zabieg trwa najczęściej 30 minut, w zależności od ilości ostrzykiwań i wielkości obszaru zabiegowego. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z cennikiem! W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego.

CENNIK:

  • kurze łapki –  500 zł,
  • lwia zmarszczka – 500 zł,  
  • czoło zmarszczki poziome – 600 zł 
  • 2 okolice – 800zł ,  
  • 3 okolice (czoło + lwia + oko) –  1200 zł