Medycyna estetyczna zawsze była mi bliska. Spełniając się w stu procentach w kwestiach makijaży permanentnych, pigmentacji medycznej, zapragnęłam więcej. A w zasadzie to Wy zapragnęłyście. Nieustannie pytając mnie o możliwości pozbycia się zmarszczek czy wypełniania bruzd. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom, już możemy wspólnie modelować kontur twarzy i niwelować zmarszczki!

Od początku maja w studiu makijażu permanentnego i medycznego do mojej i Waszej dyspozycji mamy wypełniacze, a ja rozpoczynam pracę z nimi pełną parą. Zabiegi medycyny estetycznej oparte o wypełniacze kwasu hialuronowego to totalnie naturalny, bezpieczny sposób na poprawę swojego wyglądu, zgodnie z oczekiwaniami. Co możemy zrobić? Możemy powiększyć usta – tak, by wyglądały bardziej naturalnie i pełniej, możemy wypełnić zmarszczki na czole, zarówno te poprzeczne, jak i miedzy brwiowe, czyli tzw. lwie. Możemy zająć się wypełnieniem bruzd nosowo-wargowych czy też zmarszczek powstających w okolicach ust, tzw. marionetek. Wszystko pod moim czujnym okiem i na najlepszych produktach, stosowanych w medycynie estetycznej przez lekarzy. Produkty Restylane to produkowane w Szwecji najwyższej jakości produkty do wypełniania zmarszczek i rewitalizacji skóry. Zawierają kwas hialuronowy pochodzenie niezwierzęcego, dzięki czemu zyskujemy pewność, iż żadne stany alergiczne nas nie dotkną.

Kwas hialuronowy zaś to jedna z najbardziej różnorodnych i fascynujących substancji. Można go znaleźć u większości żywych organizmów. Spełnia wiele funkcji, od uelastyczniania skóry po „smarowanie stawów”. Kwas hialuronowy wiąże wodę, co leży u podstaw unikatowych właściwości produktów opartych na technologii NASHA. Kwas hialuronowy, występujący w naturalnej formie w organizmie, ulega biodegradacji w ciągu kilku dni. Proces stabilizacji technologii NASHA jest konieczny do uzyskania długotrwałych rezultatów zapewniając jednocześnie doskonałą kompatybilność tkankową. Ostatecznym wynikiem tych działań są bezpieczne produkty znakomicie tolerowane przez organizm, zapewniające długo utrzymujące się efekty estetyczne. Produkty, na których pracuję. Dla Waszego bezpieczeństwa i komfortu. Dodać też należy, iż produkty, które wybrałam cechuje wysoka efektywność i długotrwałe efekty. Możliwe to jest dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego o wysokim stopniu czystości razem z procesem stabilizacji, opartym o technologię NASHA.

Drogie Pani, tym samym miło mi poinformować, a jeszcze milej zaprosić Was do mojego świata naturalnego piękna. Koniec z bruzdami, zmarszczkami i innymi defektami twarzy. Dzięki moim nowym umiejętnością możecie być o nie spokojne.