A co w sytuacji kiedy ktoś wykonuje już makijaże? Tutaj drogi są dwie – nadal może być osobą mocno początkującą i dla takiej przygotowane zostały jedno-, dwudniowe szkolenia PMU BASIC CLASS dla tych, którzy już pracują, już zaczęli nawet samodzielną pracę, ale jeszcze mają niepewną rękę, sporo wątpliwości i sporo pytań. Na początkowym etapie warto skorzystać z propozycji Instytutu Wójtowicz, po to by nabrać wprawy, porównać szkolenie, metody pracy, techniki z innymi – poznanymi już wcześniej, skonsultować kwestie, które są problematyczne i które nadal sprawiają problem. W zasadzie dopiero po kilku latach pracy nabieramy stosownego doświadczenia ogłady z narzędziem w ręku, z rysunkiem. Istotnym zatem jest fakt, iż początkujący linergista powinien uczestniczyć w szkoleniach, by ćwiczyć i się doskonalić. To w zasadzie jego obowiązek, dla dobra swoich klientów.

Lata pracy lecą, a my stoimy w miejscu? Sytuacja niedopuszczalna w zawodzie linergisty! Dlatego stworzone zostały ćwiczenia MASTER. Dla kogo? Dla tych, którzy pracują już sprawie, długo i wykonują piękne makijaże! Ale chcą więcej! Wiedza, która należy opanować przy wykonywaniu zabiegów permanentnych jest bardzo szeroka. Po kilkuletniej pracy warto wybrać ofertę szkoleniową, która podniesie nasze kwalifikacje i sprawi, iż nasze usługi będą jeszcze bardziej atrakcyjne. To czas, kiedy możemy skupić się na poznawaniu nowych technik pigmentacji, nowych obszarów czy szeroko pojętej zaawansowanej wiedzy teoretycznej z zakresu kolorymetrii (na poziomie basic oczywiście kolorymetria również jest poruszana, a w zakresie bardzo okrojonym i mocno podstawowym).

Warto uczestniczyć w szkoleniach zarówno w kraju, jak i ośrodkach zagranicznych – ja czynię to nieustannie, po to, by moje makijaże z każdym kolejnym wykonaniem były coraz bardziej piękniejsze. Dążenie do perfekcji, nieustanny rozwój i ogromna pasja pozwala mi być w tym miejscu zawodowym, w którym obecnie jestem. Nie spoczywam na laurach – Instytut Szkoleniowy Wójtowicz to projekt, w którym chcę podzielić się swoją wiedzą z Wami. Sama także biorę nadal udział w głównie zagranicznych szkoleniach, po to, by poszerzać horyzonty pracy linergisty!

Zapraszam na szkolenia!

pakiet szkoleniowy PMU BASIC CLASS 5 dni
koszt: 6.500 zł | wersja indywidualna: 10.000 zł

jedna dzień szkoleniowy BASIC / MASTER
koszt: 2.500 zł | wersja indywidualna: 3.500 zł

Przez 3 najbliższe miesiące [sierpień, wrzesień, październik] obowiązują ceny promocyjne!

BASIC / MASTER 1 dzień
koszt: 1.500 zł  [szkolenia grupowe 2-4 osób]
koszt: 2.000 zł [szkolenie indywidualne 1:1]