Nie lubię się chwalić. Nie lubię górnolotnych słów, pochwał i zachwytów. Nie emanuję swoją osobą, swoim wizerunkiem w mediach społecznościowych, nie robię „głupich” zdjęć na Instagrama, gdzie bohaterem jest twarz w 100 odsłonach. Zwykle wolę zaszyć się w swoim gabinecie i robić swoje. Po prostu. Często zdarza mi się to od wczesnych godzin porannych do późno-wieczornych. Zatapiam się w pracę tak, że końca nie widać i zdarza mi się lekko nie ogarniać przez to rzeczywistości. Wszystko dla Was i dla swojej wielkiej pasji. Piszę ten tekst jednak, bo w ostatnim czasie napływa od Was tak wiele pięknych i ciepłych słów, że postanowiłam coś z nimi zrobić. Nie zawsze jestem w stanie na bieżąco publikować w social media, dlatego postanowiłam zebrać w jedno miejsce piękne cytaty i potraktować to jako formę „listów polecających” czy referencji. Pomyślałam, skoro wiele firm chwali się referencjami od klientów na swoich stronach – to dlaczego ja nie mogę?

To wszystko od Was, kochani!

Pani Olu brwi są przepiękne…dzięki!
– Aneta

Pani prace cechuje niezwykła wrażliwość, ogromna estetyka i poczucie piękna. Dziękuję!
– Agnieszka

To, co Pani zrobiła jest niesamowite! Dzięki za te cudeńka. Chcę więcej!
– Iwona

Olka jesteś super! Takie brwi noszą tylko najlepsze dziewczyny! Dzięki
– Ola

Brewki, oczy i usta… tylko Pani mogę powierzyć..
– Magda

Jest Pani najlepsza! Dlatego wracam, bo wiem, że mogę Pani w pełni zaufać.
– Agnieszka

Wielkie wow! I efekt, który przerósł oczekiwania.
– Natalia

Jesteś NAJLEPSZA!
– Monika

Dziękuję za morderczą pracę, która przełożyła się na uratowanie mojego łuku brwiowego!
– Barbara

Piękna, cudowna zmiana. Na lepsze! Dzięki.
-Barbara

Jestem bardzo zadowolona z efektów Pani pracy Paniu Olu. Makijaż permanentny brwi i ust, kreska nad okiem to mistrzostwo. Było warto „pocierpieć” troszeczkę, by teraz czuć się zadbaną każdego dnia, baz specjalnego wysiłku. Dziękuję!
– Małgorzata

Pani Ola to prawdziwa czarodziejka, artystka, cudowna ciepła kobieta z pasją, cierpliwa, kontaktowa, wszystko tłumaczy. Ogromnie się cieszę, że zdecydowałam się oddać w jej ręce! To szczęście, że trafiłam w to piękne, sterylne, wspaniałe i magiczne miejsce gdzie wchodzi się jak kopciuszek a wychodzi jak królewna. Ogromny talent, profesjonalna obsługa, wspaniała atmosfera, efekty zniewalające, po prostu wszystko wspaniale… Przyjazne podejście do klienta pozwala się odprężyć i zrelaksować. Brakuje mi słów aby wyrazić swoje podziękowania – nie spodziewałam się aż tak pięknego efektu. Czas spędzony u Pani Oli to czysty relax i 100% zadowolenie. Będę wracać regularnie. Polecam wszystkim paniom bez względu na wiek!
– Agnieszka

Pani Aleksandra podjęła się poprawy moich brwi (zepsutych w innym gabinecie) – podeszła do tematu totalnie profesjonalnie! Zrobiła COŚ z NICZEGO!
Polecam ten gabinet na milion procent i na pewno nie raz jeszcze tu wrócę.

– Kamila

Praca Oli jest bardzo perfekcyjna, precyzyjna, dokładna i profesjonalna! Jestem wizytówką Twojej zegarmistrzowskiej pracy. W Bielsku nikt Ci nie dorówna.
– Beata

Usta są subtelne , nasycone pięknym kolorem, współgrają z odcieniem i moją osobowością, jestem po dziś dzień zachwycona!!! Wykonanie pracy z taką dokładnością i profesjonalizmem świadczy o ogromnej wiedzy i doświadczeniu.
– Joanna

Pani Olu jest Pani wielka i najlepsza w tym co robi!
– Iwona

Jest Pani jedynym specjalistą w tej dziedzinie na Śląsku, który tak poważnie podchodzi do swojej pracy. I tak trzymać. Dzięki!
– Aleksandra

To tylko wybrane słowa od Was – za każde jedno wielkie dzięki! Każdego dnia, kiedy czytam to wszystko, co piszecie, kiedy słucham, co mówicie – moja radość z wykonywanej pracy jest jeszcze większa i jeszcze bardziej mi się chcę! Działać i tworzyć dla Was!