Mikropunktura. Brzmi tajemniczo. Brzmi też egzotycznie. Być może trochę ten zabiegi taki jest, ale głównie przez wzgląd na to, iż rzadko (o ile w ogóle) jest wykonywany w naszym kraju. Nie ma bowiem specjalistów i gabinetów (albo są nieliczne), które stosują tę technikę w walce z niedoskonałościami skórnymi. Moje studio to zwykle nowatorskie rozwiązania, modne i światowe techniki, jak chociażby wprowadzona niedawno do oferty kreska dekoracyjna z cieniem na powiece. To też skuteczna pomoc, którą oferuję poprzez pigmentację medyczną i to też działające, innowacyjne i światowe zabiegi. Zawsze w swojej pracy czerpię od najlepszych. Stąd mikropunktura.

Mikropunktura wywodzi się z Ameryki Południowej, dokładnie z Brazylii. Wymyślona została przez dwójkę entuzjastów szukających skutecznych rozwiązań problemów skórnych. Rozwiązań, które będą nieinwazyjne, i które będą realnie działać. I tak, przy pomocy mikropunktury organizm zostaje pobudzony do produkcji kolagenu oraz elastyny, co ma znaczący wpływ na kondycję naszej skóry i jej młody, świeży wygląd. Zabiegi mikropunktury stosować możemy, by skutecznie odmłodzić skórę, a przy tym być w pełni eko – zabieg bowiem wykonywany jest przy pomocy igły (tak samo, jak w akupunkturze).

Poprawa kondycji skóry to jednak nie wszystko. Mikropunktura to zdecydowanie jedna z lepszych metod, dzięki którym skutecznie zredukujemy zmarszczki, pozbędziemy się cellulitu, zniwelujemy blizny i bliznowce oraz rozstępy. Bardzo często ta technika polecana jest przy bardzo trudnych i głębokich zmianach skórnych. Nowatorską technikę mikropunktury polecam wszystkim, którzy pragną poprawić kondycję swojej skóry. Już dziś zapraszam Was na zabiegi do mojego studia!

Studio makijażu permanentnego i medycznego Aleksandra Wójtowicz wraz z Instytutem Beauty Balance mają też zaszczyt zaprosić kosmetologów na szkolenie z techniki mikropunktury. Metoda nie jest powszechnie stosowana w naszym kraju, stąd też jest absolutnym fenomenem, pozwala na zdobycie unikatowych w skali kraju umiejętności.

Wszelkie pytania możecie kierować na adres: biuro@instytutwojtowicz.com